Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok 25 évesen milyen életetek van? Tanulás, munka, barátnő, , lakás, kocsi, stb? 25f

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, 2 éve végeztem Bsc informatikát. Saját lakás nincs, kocsi nincs.

Összesen két nővel voltam eddig életem során. A másodikkal már három éve együtt vagyunk, két éve együtt is lakunk.

Külföldön élünk és dolgozunk, így nem élünk rosszul.

Szabadidőmben egyrészt szakmai dolgokat tanulok, képzem magam, másrészt gitározok. Sokat szoktam sportolni, horgászni, természetben járkálni. Szeretek utazni is, 10+ országban voltam már, és most épp ausztráliába tervezek menni.

A barátnőm nagyon fontos nekem, ezen kívül viszont anyagi dolgok helyett inkább a tudásomba fektetek be. A tudásommal találok munkát, onnan jön pénz, abból meg lehet mindent pótolni. Majd 30 éves korom körül talán megállapodok, de addig ha új életet kell kezdeni egy új helyen és csak egy 20 kilós bőröndöt lehet vinni, nem gond.

2014. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, 2-3 féléven belül végzek gépészmérnökként Bp-en. Némi ösztöndíjam van, szüleimnek segítek melózni, hol otthon, hol máshol besegítek és kapok némi pénzt, diákmunkának is felfogható. Saját lakás nincsen, kocsi sincs, de a jogsit jövőre jó lenne letenni.


Van annyi spórolt pénzem, hogy használt autóra fussa, de az egyetem is el fog venni belőle jócskán, mert lassan átcsúszom fizetős félévre (nehéz a suli). Jövőre szeretnék gyakornokoskodni, ha szerencsém van ott is maradhatok véglegesen dolgozni. Ha lesz keresetem félre fogok tenni lakásra, és autóra. De van egy örökölt házunk is, ami elképzelhető, hogy az enyém lesz, annak a felújításába is szeretnék befektetni, és ha úgy alakul oda költözni.


Barátnőm nincs, egy kb. fél éves udvarlás van a hátam mögött mindössze, amiből nem lett semmi. Ha elkezdek pénzt keresni, talán kiszórakozom magam nők terén és tapasztalatot szerzek, majd 30-35-40 felé szeretnék végleg megállapodni.

2014. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, van egy gépészmérnök diplomám, jelenleg egy autóipari beszállító cégnél dolgozom.

5 éve van barátnőm, ő még egyetemen tanul, de jövőre ő is végez, ha minden igaz. :)

4 éve együtt is élünk, egy 2 szobás kis albérletben lakunk, nem nagy, de nekünk épp megfelel. Előbb-utóbb nyilván szeretnénk majd sajátot is, de egyelőre ez is elég.

Ami a saját kocsit illeti, van egy ezer éves, vénséges vén autóm, nem nagy szám, de mivel ez az első kocsim, én szeretem. :) A barátnőm már kevésbé, és habár mindkettőnknek van jogsija, ő nem is meri vezetni. :D

2014. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25/F. Angliában lakom. Albérletben élek céges autóval járok. Barátnő nincs fizetés nagyon sok. Csak így tömören. :D
2015. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én is csak a 25 éves barátomról tudok írni.

Tanul de emellett dolgozik is, alkalmi munkája van (angol spanyol tanítás vagy diákmunka)

Barátnője az az én, szintén tanulok, de még nem élünk együtt.

Albérletben él, aminek az árát a szülei fizetik, viszont a többi kiadását ö rendezi magának.

Autója van, egy használt amit még a szüleitől kapott. (talán 2-3 éve)

2016. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25 vagyok, augusztusban leszek 26.

Mérnöki diplomám van, mesterfokozat tél óta. Még akarom továbbképezni magamat.

Nem a szakterületemen dolgozom egyelőre, mert másik helyen tőbbet keresek, de az csak ideiglenes.

Barátnő ősz óta, komoly, hosszútávú kapcsolat.

Lakás egy ikerházrész, a családom a másikban, párom velem él.

Kocsi nincs, motor van.

2016. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
7 éve melózok, barátnő jelenleg nincs, lakás főleg nincs, kocsi nincs, motorom van. Nem panaszkodok. Vannak ambicióim, ha van egy jó fesztivál elmegyek, disco-t utálom. Szeretem a túrázást. 28/f
2016. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, teljesen átlagos vagy az alatti. Technikusi bizonyítvány van de egy gyárba vagyok robot, ami kikészíti az idegrendszerem. Barátnő egy volt 5 éve vége, albérletben élek ami jó drága, az autó anyámé.

és légy pozitív

2016. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!