Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyért baj ha egy lány flegma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyért baj ha egy lány flegma?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom a fiúktól, hogy elvárás, hogy a lány kedves legyen, nem jó ha flegma, "nyers". De ha a párjával nem ilyen, hanem aranyos akkor miért baj ha máskülönben kemény? Valaki elmagyarázná?

2014. jún. 21. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Milyért????? Esetleg miért.

A flegma nem keménységet jelent. Jobb lenne, ha utánaolvasnál a szó jelentésének. Egyébként meg nem pozitív tulajdonság.

2014. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Most látom hogy tényleg "milyért"-et irtam. :D >.< bocsi

Egyébként flegmára gondoltam, de nem olyan buta, alpárira, hanem olyanra aki "normális" szavakkal fejezi ki a beképzeltségét, a másik lenézését.

2014. jún. 21. 23:41
 13/19 anonim ***** válasza:

"aki "normális" szavakkal fejezi ki a beképzeltségét, a másik lenézését."


Még mindig nem stimmel. Nincs "jó" flegma. A beképzeltség, mások lenézése se lesz semmilyen körülmények között elfogadható.


Az más, ha tudatában vagy annak, hogy XY-nál tanultabb, értelmesebb vagy. De ezt pont azzal fejezheted ki, hogy NEM fejezed ki. Megtartod magadnak, felesleges vitába folysz bele. Nem fitogtatod, hogy te milyen nagylegény vagy. Még "normális" szavakkal sem.


Tehát NEM, nem pozitív. Ezért baj.

2014. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oké. Értem.
2014. jún. 21. 23:59
 15/19 anonim ***** válasza:
a flegmaság szerintem lekezelő viselkedés. Néha ha a fiuk ilyenek, és nem tudni miért, de a lányok néha ezt vonzónak tartják. De ez visszafele már nem működik. És ha eltanulják ezt a stilust, gyakran inkább csak veszítenek a nőiességükből.
2014. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Én is flegma vagyok alapjáraton, a párom is ilyen. Egymással, és a közvetlen környezetünkkel nem így viselkedünk, de amúgy első ránézésre egyikünk sem a kedvesség mintapéldánya. Nem beszélünk csúnyán, soha egy trágár szó nem hagyja el a szánkat, de mindenkivel el tudjuk hitetni, hogy egy idióta, és elküldeni melegebb éghajlatra anélkül, hogy ezt konkrétan így közölnénk vele. Illetve rám is igazak a jelzők: kemény, rideg, erélyes, határozott. De én a magam igazáért állok ki, nem másokéért, mert más problémája hidegen hagy. Én ilyen vagyok, ez a stílusom, így érzek, ezen nem is akarok változtatni, mert így érzem jól magam. Nem szeretem a minden lében kanál, csupa vidámság, mindenkivel legjobb barátok típusú embereket, taszít az ilyen viselkedés. Nem szeretek feleslegesen kommunikálni, pláne nem idegenekkel, így a stílusommal általában sikerül is elriasztanom mindenkit. Akit viszont nem, azok imádják, hogy ilyen vagyok. Az eddigi párjaim nagyon vonzónak találták ezt, illetve a barátnőim is nagyon szeretik, ők ezt humorosnak találják. Elmonásuk szerint imádnak velem nyilvános helyre menni, mert mindig történik valami, amin lehet röhögni, hisz nem hagyom szó nélkül a dolgokat, gyakran keveredek olyan szituációba, hogy valakit le kell osztanom finoman - pl. a pincért a kávézóban. Ez van, a "mi fajtánkat" vagy imádják, vagy utálják. Inkább az utóbbi, viszont én személy szerint ennek csak örülni tudok. Azokat pedig, akik szeretnek, elfogadnak ilyennek mindennél jobban megbecsülöm.
2014. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek többsége ezt a keménységet indokolatlan túlzásba viszi, amivel leginkább magának okoz károkat, csak jellemzően jó adag önfejűség is társul mellé, így nehezen látja ezt be, maximum akkor, ha óriásit koppan.
2014. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mások lenézése még a flegmaságnál is undorítóbb!!!
2014. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért születnek ilyen emberek a földre. Utálatosak, irritálóak. Jobb lenne ha ilyen emberek nem lennének
2023. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!