Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit a véleményetek arról, hogy egy 17-18 éves lánynak ilyen a szobája? Zavarna ha a barátnőtöknek ilyen lenne a szobája, hogy minden rózsaszín benne meg hello kittys?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. jún. 22. 00:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sötétben nem látszik, úgyhogy mindegy... szexelni meg lehet sötétben is :))
2014. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
A színével nincs baj,bár utálom a rózsaszínt.A többi része olyan mint egy babaház,undorító.Az ilyenek hogy rendeznék be a saját házukat? o.O Nem azt mondom,hogy mindenhol antik kézzel faragott bútorok tarkítsák a szobát aranyozott szegélyekkel, de azért egy két egyedi,hangulatos tárgynak muszáj lennie,amitől otthonos lesz,és nem ilyen hányadék rózsaszín.
2014. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Marc Bolan ***** válasza:
Imádom! :D
2014. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 csenghang99 válasza:
100%

az 1. nagyon gagyi,

a 2. szuper és

a 3. is elmegy

2014. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
mind borzalmas... szerintem ha lila lenne, az belefér, még szép is, de rózsaszín pff...mint egy barbiház. szörnyű. ráadásul könyvek sehol... számomra nem nő aki nem olvas könyveket.
2014. jún. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Aztkva!!! Most kiégett a retinám. Még jó, hoy vakon is tudok gépelni.
2014. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ugyan lány vagyok, de te jóisten, ez miez..


srácok egy iylen csaj akinek ilyen cukimuki hellokittys a szobája, szerintetek agyilag miylen szinten áll? és mennyire vehető komolyan? szerintem nem teljesen beszámítható az ilyen. főleg hogy mindezt apuci csinálta a hercegnőjének, és a csaj annyira nem is nagyon becsülheti meg...

2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátnőm szobálya is ilyen..:D nem zavar 3pp ellenkezőleg:):D,az ember mindig gyerekmarad kicsit:) nekem narancssárga a szobám pedig( elég joképű- nagyképű sznob vagyok:) tehat sok lány megfordult nállam is és bejött az a lényeg neked mi tetsuik:D
2014. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az első undorító,fuj,pedig lány vagyok:D

A második nem rossz.

A harmadik nem a legjobb.

És ha a barátnődről van szó,akkor ne zavarjon a szobája._.

2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!