Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon faj, miert? (Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon faj, miert? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap delutan atmentem a baratomhoz filmezni.

Igazabol bele sem kezdtunk a film nezesbe.

Csokoloztunk, szeretgettuk egymast.

Aztan elkezdtunk mozogni egymason( o boxerban, en rovidnadragban )

Volt amikor lassan, lagyan, egyre gyorsabban, kemenyebben.

Aztam amikor hazajottem, elmentem pisilni es nagyon fajt a puncim, egett, es csipett amikor pisiltem. Reggel is ugyanez a panaszom volt.

Szerintetek? (Bocsi ha hulyeseget kerdezek, de nem volt meg ilyen velem, es elnezest az ekezethianyert)

15/L


2014. jún. 22. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a nadrág annyira kidörzsölte volna, hogy közben nem veszed észre csak pisilésnél. Ha meg nem túrkált a bugyidban akkor nagyon el sem kaphattál semmit. De menj el orvoshoz az a biztos.


Elnézéskérés helyett meg használd bátran az ékezetet. Tudom menő mostanában így írni, de a lustaság az igénytelenség egy fajtája...;)

2014. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnalatos modon a telefonomon nem mukodik az ekezet.

Koszonom a valaszod.

2014. jún. 22. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem tudod használni. Nem gáz, nem véletlenül okosak ezek a készülékek, okosabbak, mint tulajdonosuk...
2014. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mar elnezest, de ez egy olyan oldal ahol kerdeseket lehet feltenni.

Feltettem egy kerdest, nem azt kertem hogy kioktasd, vagy hogy ilyen bunko stilusban beszelj. Ha ilye a termeszeted inkabb ne is irj ide.

2014. jún. 22. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
En geprol irok, de viccesebb ekezet nelkul irni....hat tanulsag: legkozelebb gatya nelkul csinaljatok, akkor nem fogja kidorzsolni a naci.
2014. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kidörzsöltétek, ennyi, majd begyógyul. Fura, hülye módja a pettingnek. :D

Inkább nyaljon ki, te meg sz0pd le.

2014. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok ido lehet, mig begyogyul?
2014. jún. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!