Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szakítanátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szakítanátok emiatt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha a lány utcán folyton a lába elé néz, hogy véletlenül se lépjen egy bogárra se ha nem muszáj, ha attól is rosszul lesz ha egy játékban kell embert, droidot vagy akármi mást megütni/megölni, ha nem lehet vele egy horrort se megnézni mert utána HÓNAPOKIG fél stb. Tehát ha "puhap@cs"
2014. jún. 22. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha TÉNYLEG szereted, és ezen kívül nem idegesít benne semmi, akkor emiatt butaság lenne.
2014. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Igaz lány vagyok és a bogarakat is lesz@rom mert tegnap is megcsípett egy kis sz@aros katica, de a többiben olyan vagy mint én és a férjemet nem zavarja. Ha szeretnek nem érdekli,hogy mit nem lehet veled csak,hogy mit igen ;)
2014. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Én lány vagyok, de az egyik osztálytársam csaja ilyen. Minimum 30 patkányt mentett meg attól, hogy kígyóknak adják, és tele van mentett állatukkal a háza. Nem eszik húst, és az osztálytársamat is rávette a vegaságra, különben otthagyta volna. A múltkor suliban patkányt boncoltunk, és mikor meséltem a csajnak, hogy milyen érdekes volt, izomból sípcsonton rúgott, mert hogy kegyetlen vagyok. Szerintem ez beteges. És nevetséges is. A horrortól én is félek, és nem szeretem megnézni, de ha nagyon kell, megnézem. Nőj már fel!
2014. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

egyemmeg de aranyos

na de kicsit túlzás

2014. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakítanék..sőt, szakítás előtt még jól meg is verném!

Csak, hogy tudja mi a módi..


Debil..

Nem, nem szakítanék, ha szeretek valakit, akkor az nem ebben nyilvánul meg..

De ha Te úgy érzed, hogy ezek miatt "nem érdemel meg téged" akkor talán jobb is, ha szakítasz vele.


22/f

2014. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szem előtt tartanám ezeket a gyengéit és tovább szeretném


tehát:nem

2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ez most komoly? :O

nem, inkább segítenék neki meglátni mi hogyan működik!

2014. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Én igen. Habár így elsőre semminek tűnik, ha belegondolunk az temérdek mennyiségű rinya amit ez szül, azt kibírhatatlan.
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát szakítani nem szakitanék, de hogy néznénk meg együtt az egyik kedvencemet, a Cannibal Holocaust?
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én vagyok a lány. Az a patkányos sztori meg elég durva, én gond nélkül lefejeltem volna ha épp jó kedvemben talál :D
2014. jún. 22. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!