Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szakítanátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szakítanátok emiatt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha a lány utcán folyton a lába elé néz, hogy véletlenül se lépjen egy bogárra se ha nem muszáj, ha attól is rosszul lesz ha egy játékban kell embert, droidot vagy akármi mást megütni/megölni, ha nem lehet vele egy horrort se megnézni mert utána HÓNAPOKIG fél stb. Tehát ha "puhap@cs"
2014. jún. 22. 11:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Cuki. :) Nem szakitanek, de azert ne logassa annyira a fejet, hogy az alla ala se tudjak nyulni, csokra forditva a buksijat. :)
2014. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekelnek a bogarak, és előszeretettel gyilkolom a játékokban a szörnyeket, ellenségeket. Ráadásul minden hónapban megnézek legalább egy horrort, ha nem többet xD De ha neki ez esik jól, akkor hadd legyen olyan. Ha viszont ettől függetlenül szereted, akkor szerintem ne váljatok szét egy ilyen apróság miatt ^^ Mondjuk ahogy látom a szakítást fontolgatod, talán valami más is lehet a dolog hátterében? 16/L
2014. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia, az előbbi kérdező vagyok. Szóval te vagy az a lány ^-^ :D Ha ez az úrfidat nem zavarja, és soha nem szól be érte, akkor szerintem nincs semmi baj. Heti egy horrorfilmet és közös videójátékozást javaslok xD Amúgy régen én is féltem a horroroktól, de ez csak film, nem létezik, szóval ha sokat megnézel hozzászoksz :3 16/L (ismét :D)
2014. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek Bruce hozzászólásával. Kimaradna egy romantikus esti mozizás, a Köpök a sírodra című egyik kedvenc filmemmel.
2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hopp, másik lap. nem ide akartam. :D (bocsi) :DDDDDDD
2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy puhapcs fiú biztosan nem szakítana vele. Amúgy meg én sem szeretem a horrort. Akkor már minimum legyen benne radioaktív sérülés is, hogy egy kicsit valóságalapú legyen a történet...
2014. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj..
2014. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szép dolog a jóindulat, de ez már erős túlzás. Valami nincs rendben a fejben, ha ennyire nem tudja helyén kezelni a dolgokat.
2014. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kicsit még hasonlítasz is rám. Pl. én sem szeretem eltaposni a bogarakat, bár azért túlzásokba nem esek, nem nézem egész nap a földet, h nehogy rálépjek egyre. De, ha látom h ott van igyekszem kikerülni. Viszont nem esek depresszióba, ha véletlenül rálépek egy hangyára.

Játékokba megölök mindent ami mozog :D na jó nem, mert az állatokat sajnálom ott is(ezzel amúgy szerintem nagyon sokan vannak így), de igazából tisztába vagyok vele, h csak egy játék.

Horror filmek rám is rossz hatással vannak, de azért nem félek tőle hónapokig. Kb. aznap este amikor látom kicsit rossz kimenni a WC re éjjel, de ennyi.

Nem tudom azért, ha a barátnőm komolyan lecseszne azért, mert egy játékba lemészárolok 10 embert és besértődne meg ilyenek azt nem bírnám... mert baromság. Viszont az életben maximálisan tisztelem az élőlényeket, ha a lakásba betéved vmi rovar azt is inkább kihajtom, de nem ölöm meg. Az állatkínzást szintén elítélem, ahogyan a gyilkosságot is stb.

2014. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tőlem játékban azt öl amit akar, ezért nem szoktam hisztizni :D
2014. jún. 22. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!