Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Elmondanátok az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmondanátok az új pasitoknak, hogy volt már egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés

nekem már volt egyszer, szerintem nem gáz, r*bancnak sem gondolom magam. de egyik barátnőm mondta, hogy ő nem mondta el a pasijának, hogy az exén kívül volt egy másik srác is, akivel csak egyszer feküdt le, mert a pasijának nagyon is számít, hogy hány sráccal volt előtte a barátnője. és ahogy megkérdezte tőle, hogy hány fiúval feküdt le... gyakorlatilag az volt az értelme a mondanivalójának, hogyha több pasi is volt, akkor szakít vele.

nem tudom mi lesz, ha én is egy ilyet fogok ki. elmondjam majd neki, vagy nem? nálatok ez téma? el szoktátok mondani? persze csak ha volt.


kort is írjatok :)


19/L


2014. jún. 22. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó dolog kezdésből hazugságra építeni a kapcsoltot :D vastaps a barátnődnek.
2014. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az elején NE MOND EL!!!, mert ha elmondod akkor csalódik a srác...


Ha később elmeséled neki, mikor ismeritek egymást+megvan a bizalom akkor nincs semmi baj..


26/f

2014. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy picike agyad, k.ssolsz. Jó tanács. Egyrészt nincs köze hozzá, másrészt tiszta lappal indulsz, hogy nem néznek ribizlinek. Fejben dőljön el, hogy nem csinálsz "ilyet" többet. Nem kell ezt reklámozni, sajnos semmi jó nem származik belőle. 37F
2014. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen gondom nincs, mert soha nem volt egy éjszakás kalandom. Akik meg előtte is voltak, azok a múltam részei. Vagy elfogadja vagy sem, titkot nem csinálok belőle. Ha nem tetszik neki, hogy előtte volt 2 fiú akikkel több évig jártam, akkor keressen olyan lányt aki szűz még

24/N

2014. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem volt, de ha lett volna és rákérdezne, elmondanám

a hazugság rosszabb, főleg hogy ez a barátod előtt történt

1 alkalom miatt még nem leszel r*banc

de ha nem kérdezi és nem is jön szóba, inkább ne mondd el ha szerinted zavarná

2014. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18/l
2014. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én elmondtam a mostani páromnak, hogy mi volt, hogy volt :) Megbeszéltük a volt kapcsolatokat\egyéjszakás kalando(ka)t, pl. azért is, hogy mi nem volt rendben a előzőknél.

Hogy az ő szavaival éljek ez esetben, "Ami volt az volt, változtatni rajta nem lehet, ám beszélni róla igen, de ami most van, az számít" :)


18/L

2014. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A múlt nem lehet semmilyen kapcsolatnak befolyásolója. Volt itt egy kérdés, hogy elmondja-e vki a párjának, hogy volt abortusza... na ez esetleg igen, mert ez világnézeti, felfogásbeli kérdés... De ha már nem szűz, nem mindegy, hányszor szexelt? Persze, csak ha nem szedett össze semmilyen betegséget. Szerintem értelmetlen elhallgatni, és az ilyen pasit, aki azt sugallja, hogy ezért szakít, otthagynám.

A barátnőd meg buta mint a tök, hogy kamuzással igyekszik megtartani egy pasit.. de szar kapcsolat lesz :D Congratulations, kövesd te is, hátha egyszerre estek pofára, és bőghettek együtt a hülyeségeteken.

2014. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22/N
2014. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem téma, mivel nem volt egyéjszakás kalandom.

Viszont, ha lett volna, biztos elmondtam volna a barátomnak. Nekem nem kellene olyan fiú/férfi, aki emiatt elítél egy nőt, és rögtön r_ibancnak kiáltja ki azért, mert volt ilyen kalandja. Persze, a pasiknak meg szabad, mi? :D

Egyáltalán nem befolyásolja a komoly kapcsolatra való alkalmasságot az, hogy milyen szexuális élete volt az adott lánynak.


22/N

2014. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!