Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak vagy ne?

Figyelt kérdés
Hétvégén együtt voltam egy nálam jóval idősebb pasival..szóval lefeküdtünk..van barátom nem akarok kifogásokat keresni egyszerűen el vesztettem a fejemet.. 15 évvel idősebb tőllem a pasas akivel együtt voltam! .. És most le lehet könnyű vérű nőzni... minden jogotok meg van rá de már nagyon bánom!Tnácstalan vagyok!
2014. jún. 22. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És mi jelentősége, hogy 15 évvel idősebb? A megcsalás az megcsalás.
2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Undorító vagy. Mond el neki, szabadítsd meg magatól. Nyomorult ribizli...
2014. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha már megcsináltad(megcsináltak) akkor vállald a következményeket, és mondd el a pasidnak.
2014. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
SOHA NE MONDD EL! Még akkor se, ha ide ezért a megerősitésért írtál Akkor se mondd el, ha véletlen szakítanátokk
2014. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

en szakitanek a sraccal, es megtennem azt a szivesseget, hogy elmondom neki. hogy miert? mert igy konnyebb lesz neki a szakitas, es nem ugy fog ra gondolni, hogy minden tokeletes volt, es csak kirakott a csajom.

szakitani meg azert szakitanek, mert ha megtudtad tenni, hogy megcsaltad, akkor annyit is er egy dolog.

2014. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!