Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyük boldogan leélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyük boldogan leélni az életüket?

Figyelt kérdés

A csaj 15 volt mikor összejött a pasival. Már 13 éve együtt vannak,házasok és egy kisfiúk is van.

Nekem ez olyan hihetetlen. Nem is tudok rá más példát az ismerőseim körében.

Nem tudom elképzelni,hogy nem fog bekattani a csaj,hogy nem élte ki magát vagy valami.

Szerintetek?


2014. jún. 22. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

A bekattanást kb 38-39 éves korára datálom. Adok neki egy jó 85% esélyt.


27/F

2014. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a kiélés mánia mindenkinél, nem értem, hogy miért lenne kötelező mindenkinek egy ilyen kiélős, tombolós időszakának lennie?
2014. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogy honnan jött ez az ostobaság, hogy ahhoz, hogy valakinek normális házassága legyen "ki kell magát élnie".


Egyre jobban terjed, de nincs valóságalapja. Nekem ne mondja már senki sem, hogy az a valaki, aki végigszexelte, meg bulizta az egész fiatalságát, abból majd jó szülő lesz. Mit tud az adni egy gyereknek? Átadja az erkölcstelen trükkjeit? Ugyanmár...


A kérdésre válaszolva: Nagybátyám és felesége tinédzserek voltak, amikor összejöttek. A mostani felesége 14-15 éves volt, amikor elkezdtek járni, azóta már szűlt neki három gyermeket is.


Érdekes, hogy ő sem "élte ki magát", mégis normális feleség lett belőle.

2014. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért adtam csak 85%-ot te észlény, nem mondtam hogy feltétlenül így lesz. De az esetek túlnyomó többségében így van.


27/F

2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

@22:18


Ez a kommented kinek szólt?

2014. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3-nak. De #2-nek is figyelmébe ajánlom. Attól hogy pár esetben ez működik és van rá példa, még a legtöbb esetben előbb utóbb sajnos borul a bili egy idő után...
2014. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A 3-as vagyok, abszolút nem értek veled egyet. "Kiélni magukat" azoknak kell, akik még nem nőttek fel, és komolytalanok. Azokon azonban az sem segített volna, ha "kiélik magukat" fiatalkorban. Egyrészt azért, mert "kiélés" szinonímájaként akár a "kiégést" is lehetne társítani. Akinek erre van szüksége, az nem változik meg házasság után sem. Azoknál fordulhat elő, hogy megcsallják a feleségüket, vagy azt aszerint a mintakép szerint akarják nevelni a gyermeket, amik ők voltak fiatalon, és elrontják a nevelését. Az ilyenekből sosem lesz igazán jó szülő.


Aki szellemileg eléggé érett, annak nincs szüksége kiélni magát, mert a kielégülést nem a testi dolgokban talája mag, hanem a lelki dolgokban. Mert míg az önmagát "kiélő" ember énközpontú, addig addig a szellemileg érett fiatalok felelősséget éreznek nemcsak magukét, hanem a leendő családjukért is.


Nincs szükség arra tehát, hogy valaki kiéllje magát. Ez csak a mai kor agymosása. Azok az emberek, akik mindenképpen ki akarják élni magukat, mentális problémákkal küszködnek, amit aztán ki akarnak vetíteni más emberekre is, ami ugyancsak a túlzott egoizmusukat és ferde önképüket igazolja.

2014. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én értem amit írtok de azért ha már nincs szerelem a csaj még nagyon fiatal,hogy feladja ezeket,nem? És én úgy tudom,hogy nem szerelmes.

És gondoljatok bele, 15 volt és soha senki mással nem volt! És itt nem csak szexre gondolok. De semmi érzelmi törést nem szenvedett meg semmi. Nem lesz már az életében meg a bizsergés, az első csók élménye meg ilyenek. Szerintem én 30-on túl is nehezen viselnék egy ilyen hosszú kapcsolatot.

Amúgy nagyon normális a csaj, szépen neveli a gyereket de szerintem kicsit sok volt ez már neki. Beszélgettünk már dolgokról de nem mondana semmi konkrétat. De látom a szemében,hogy agyal 1-1 beszélgetés alatt.

2014. jún. 22. 22:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves #7-es. Bocsáss meg amiért megerősítést kérek. Te most 15 éves gyerekek szellemi érettségéről beszélsz? Csakhogy tisztába tegyük a dolgokat...
2014. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a kiélős baromságot. Van ilyen, de én inkább úgy fogalmaznék, hogy szeretnék kipróbálni sokmindent EGY lánnyal. Azzal akit szeretek és aki viszont szeret. És szeretném, hogy jó legyen neki sokféleképpen, ezért jó bizonyos dolgokat kipróbálgatni szexuális téren is, de ez kb. ugyanolyan mint hogy nyaralni vagy kirándulni sem mindig ugyanoda megy valaki, de attól még ugyanazokkal a barátokkal, családtagokkal mehet. Én fiú vagyok de mindig is komoly kapcsolatban gondolkodtam, ilyen kiélős hülyeségekkel soha nem foglalkoztam és nem is nagyon értem, hogy mi ez. Szerintem egy normális kapcsolatban sok dolgot ki is lehet próbálni akár szexuálisan is de szerintem ennek van egy szellemi-lelki oldala is amitől teljes lesz a dolog. Attól, hogy a farkam dugdosom be minden lyukba mitől lennék más mint egy 10 éves kisiskolás? Mert akkor még én is úgy csináltam.
2014. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!