Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyük boldogan leélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyük boldogan leélni az életüket?

Figyelt kérdés

A csaj 15 volt mikor összejött a pasival. Már 13 éve együtt vannak,házasok és egy kisfiúk is van.

Nekem ez olyan hihetetlen. Nem is tudok rá más példát az ismerőseim körében.

Nem tudom elképzelni,hogy nem fog bekattani a csaj,hogy nem élte ki magát vagy valami.

Szerintetek?


2014. jún. 22. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10: Ezt egészen addig mondod amíg nem éltél le egy nővel 5-10 évet úgy hogy korábban nem volt senkid.
2014. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 22:44-es!


Én összességében azon fiatalokról beszélek, akik szellmileg érettebbek a kortársaiknál, akik nem vallják az "éljük ki magunkat" elvet. Amint látod, a statisztika szerint már egy 15 évest extrém esetben is ide lehet számítani, de ezt a határt ki lehet húzni egészen a huszonéves kor közepéig-végéig. Vannak ugyanis olyan fiatalok, akik a tinédzserkorukat nyugodtan töltik, nem pedig tombolással. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudnak ismerkedni, csak nem érzik jól magukat a zajongásban, és az egyéjszakás kalandokban. Ha ezek megházasodnak, nagy az esély rá, hogy jó szülők legyenek, mivel magas fokú szellemi és lelki műveltséget tudnak majd tovább adni a gyermekeiknek.

2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12: Látszik hogy gyerek vagy még, de intelligensnek tűnsz mert helyesen írsz. Ezért tisztellek.


De tisztáznunk kell egy félreértést: Én nem tombolásról beszélek, egyéjszakás kalandokról meg hasonlókról. Egy szóval sem említettem ezt. De egy gimnazista korú gyerek még nem tudja hol fog kikötni az életben. Még érzelmileg, szellemileg rengeteget fog fejlődni (hiszen ezért nevezzük SERDÜLŐ korúnak) és "nem ugyanaz az ember lesz" később mint 15 évesen. Nem feltétlenül a kiélés lesz a probléma, hanem hogy a két fél elnő egymás mellől, más felnőtt lesz az egyikből mint a másikból. igen pici az esélye, hogy felnőttként is passzolnak majd (persze van esélye). Gyakori például, hogy a női fél hirtelen lemond a karrierről amiről tiniként álmodozott és főállású anya szeretne lenni. Ezzel nincs gond, de könnyen lehet, hogy a párjának teljesen mások voltak az elképzelései.


És még sorolhatnék példákat.


A kiélés iránti vágyra nem mindenki hajlamos, de sajnos gyakran előfordul ez is. A tinédzser évek a felfedezésé, az élet próbálgatásáé. Ebben a saját szexualitásunk felfedezése is beletartozik. Erre gyakran egy partner nem elég és később kíváncsi lesz az ember, ami kárt tehet egy kapcsolatban. És itt nem "tombolásról" beszélek...


27/F

2014. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy mindenképp bekattan. Nyilván van rá esély, ahogy a kiélt embereknél is.... de nem törvényszerű.


Nem tudom, én soha nem vágytam rá hogy 30 pasi végigmenjen rajtam kiélés címén... annak örültem volna ha csak a férjem van...de hát nem elsőre ismertem meg...hanem csak 24 évesen. Addigra meg már voltak kapcsolataim. Én inkább azt sajnálom hogy nem voltam szűz amikor lefeküdtünk, merthogy ő az volt...ő sem vágyott kalandokra és ilyenekre. Azért vett el.

2014. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!