Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti is úgy gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is úgy gondoljátok hogy egy igaz barát fontosabb mint egy barátnő?

Figyelt kérdés
Ha van egy igaz barátod, ő az életed végéig melletted lesz. Viszont a barátnő nem tart örökké, a kapcsolatok egy idő után ellaposodnak és véget érnek. F
2014. jún. 22. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És arról még nem hallottatok, hogy a barátságok is véget érhetnek? Ugyanannyi esély megvan rá, mint a kapcsolatra. 50% hogy véget ér, és 50% hogy nem.
2014. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen, de sajnos azt tapasztalom, hogy nincs olyan barátság amit egy nő ne tudna felrúgni.
2014. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
hát nekem lány a legjobb barátom(igen,köztünk működik a fiú-lány barátság) és ő nekem fontosabb mint egy barátnő,mintha a testvérem lenne ugyhogy igen, egy igaz barát fontosabb(legalábbis nekem)
2014. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem van egy igaz barátom.


Hogy is mondjam...


Nekem olyan barátom ez a személy, akivel már testvérként is tekintünk egymásra, csak a vérünk nem ugyan az. Nekem ő is a családom, a családomhoz tartozik. Ő a családom, ahogy fordítva is. Olyanok vagyunk, akik az életüket adnák egymásért. Akik mindig minden időkben ott vannak egymás mellett. S mivel a családom, a testvérem, kiben a legjobb barátot találtam meg, ezért fontosabb mindennél számomra.


Beleesett egy kapcsolatba, s úgy néz ki zátonyra fut köztük minden, s tudod mit mondott nekem? Amikor én mondtam, hogy bárcsak tudnék segíteni valahogy? Azt mondta ebben sehogy sem tudnék. Tudod van amit egy igaz barát sem tud megadni a másiknak. Egy érzést. A szerelmet.


Viszont a barátnő sosem lesz fontosabb. Az igaz barátság egy szent és sérthetetlen kötelék, nem állhat közéjük senki és semmi. Mindkettő fontos az ember életében, S szép, csodálatos, de a barátság más köteléken alapul. Sokkal erőssebb, a legerősebb kötelék a világon. Nekem/nekünk ez fontosabb.

2014. jún. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

(elöző)


Viszont az ember legtöbbször egy barátnőben leli a boldogságot. Azért, mert erre vágyunk. Az igazi boldogságra. Amitől érzi az ember, hogy él. A szerelemben. Remélem, így érthető, amire gondolok. Van, amit nem tud megadni egy igaz barát sem.


Viszont teljesen más az értékrend köztük, barátság-szerelem. Ez viszont olyan, hogy kinek-milyen az értékrend, kinek mi a fontos, fontosabb, minden ember más természetesen. Mi ha választásra kerülne a sor, természetesen a: barátság!

2014. jún. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!