Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy egyszer úgy érzem sokat jelent a párom, de máskor meg úgy, hogy nem nekem való a kapcsolatosdi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 00:15
 1/9 A kérdező kommentje:

Rég volt már valakim, akkor nem éreztem magam megbecsülve. Meg általában, ha megéreztem, hogy fontos vagyok valakinek elfutottam inkább.

23/L

2014. jún. 23. 00:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

te se tudod mit akarsz,mi rémisztő azon ha fontos vagy valakinek? inkább csak nem jött be az illető,vagy a stílusa.

Pl a vastag pénztárca,nem rémisztő :) meg a bmw sem.Attól nem szaladnál messzire :D

2014. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel egy srác anyagi vonzata.
2014. jún. 23. 00:32
 4/9 anonim ***** válasza:

írj be egy piros pontot.


nem jó ha nem becsülnek meg,de ha meg igen, kilősz mint a rakéta.Nagyon nehéz eset lehetsz.Keresed a magadnak valót.De mivel nehéz eset vagy így ez is nehéz :D vagy nem éltél eleget.szexkapcsolat meg társai kéne neked meg feneketlen pezsgős üveg,vagy vmi pacsuli lötty női pia.vagy ilyen maffia törvények uralkodnak nálad és nem bízol senkiben


mellesleg felpontozhatnál igazán,egyedüli válaszoló vagyok jó estét.

2014. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nehezen bízok meg az emberekben. Meg attól is tartok, hogy lehet az elején szép minden, de aztán elkezdik mérgezni egymást a felek... ezen nőttem fel. Erre nem lenne szükségem. Komolytalan dolgokra nem vágyok, ennek nincs köze a szexhez.

Bonyolult vagyok igen.

2014. jún. 23. 00:52
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor egy őszinte, érzésekkel teli valaki kell melléd,aki megtanít bízni,meg türelmes,féltő veled,azt vagy bejön vagy nem.bár kevesen vesznek ilyesmi terhet a nyakukba,szal nem annyira jók az esélyeid. :/
2014. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
félsz a csalódástól?
2014. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen félek. a legjobban meg a veszekedésektől, és egymás bántásától.
2014. jún. 23. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor kilépsz és keresel egy másikat. én is hasonlóképp vagyok vele mint te.
2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!