Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Nemrég jártunk is de szakított mert előttem volt egy lány előttem akibe szerelmes volt és nem tudta eldönteni, hogy engem szeret-e vagy őt. De nemrég rámírt,hogy szia , de egy olyan smileyt is írt hozzá, ahol a kis fejnek szivecske van a szeme helyén. Szerintetek ez mit jelent? Ezek után, hogy így szakitott velem, HA megkérdezi járnék-e vele, mit mondjak? Én még mindig szeretem és mikor szakított velem, nagyon sírtam. Ha megkérdezi járjak vele?(tudom, nem biztos, hogy megkérdezi)
2014. jún. 23. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:

nem.

hányszor kéne ezt eljátszania ahhoz, hogy te is így gondold?

az a smiley nem jelent semmit. sőt..

megint jönne egy másik lány és bye-bye? én nem várnám meg a helyedben, és nem is venném komolyan ezt a fiút.

2014. jún. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak igaza van!

Nem kell neki több esély,ezzel eljátszotta a kártyáit.

2014. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Amúgy azt a lányt meg is csokolta, másnap meg összejött velem, de bem tudtam nemet mondani hisz szeretem...de m mostmár fogok tudni :(
2014. jún. 23. 01:34
 4/5 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy sok rossztól megóvod magad azzal a nem-mel. :)

a másik lánynak sem lesz jobb, mert egyikőtöket sem vette komolyan, szóval vele sem fog sokáig tartani... itt a fiúval van baj, nem veletek (feltételezem) ;)

szóval ne sajnáld, lesz majd jobb. :)

2014. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a lány nem szereti...amikor a fiú megcsokolta, nem csokolt vissza...szerintem is így lesz jobb de olyan nehéz lesz....elfelejteni is...
2014. jún. 23. 01:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!