Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeretem az exem, vissza sem fogadnám, de mindig olyan furán érzem magam, ha meghallom, hogy csajozik, új barátnője van? Miert?

Figyelt kérdés
Igazabol az faj,hogy siman el tudta felejteni azt a sok evet, és szakitasunk óta csak csajozik. De mar nem kene.
2014. jún. 23. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak:D
2014. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mert fura az érzés hogy akivel te voltál olyan sokáig, most mással van. Kész ennyi. De ha rossz volt vele, akkor ne hiányozzon :)
2014. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barátok maradtunk, vagy micsoda.. És sokszor hallok ezekről a csajos dolgairól. Rettentő fura.
2014. jún. 23. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ezért is szakítottam meg vele minden kapcsolatot. A legrosszabb az egészben, hogy még így is néha eszembe jut és szarul érzem magam miatta... Mi lenne, ha még tartanám is vele a kapcsolatot, Jézusom.
2014. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert évekig együtt voltatok, és ez nem múlik el nyomtalanul.
2014. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Exemnek elmult..
2014. jún. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!