Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sokkal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokkal több a csúnyább fiú-szép lány pár, mint csúnyább lány-helyes fiú?

Figyelt kérdés
persze lehet hogy nem így van, de a környezetemben én így látom.

2014. jún. 23. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert a fiúknak jobb az ízlésük:)
2014. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fordítva is elég szembetűnően sokszor fordul elő.
2014. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert jóval szebbek átlagban a nők, mint a férfiak. Statisztikailag sem jönne ki hogy minden szép nőnek helyes pasijuk legyen
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DanteSparda ***** válasza:
mert mindenkinek más az izlése ami neked szép az lehet nekem csunya csak mertszerinted nem illenek össze lehet ők máshogy gondolják
2014. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon több szép lány van, mint helyes pasi..
2014. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Mert a férfiak könnyen kompenzálják a rusnyaságot pénzzel, a nők ezt kevésbé tehetik meg.
2014. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert itt érvényesül az, amiért mindig rinyálnak a pasik, hogy a belső értékek is fontosak. Lehet, hogy valaki az én barátomat csúnyának látja, nem igazán érdekel, mert szerelmes vagyok belé, szeretem, szerintem jól néz ki, és ennyi a fontos. Más nem. Lehet, hogy valaki engem lát mellette csúnyának, hát a barátom is szerelmes, ő is szépnek lát engem.
2014. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sokáig azért kezdtem a szintem alattiakkal, mert azok legalább megbecsültek - de csak egy ideig!

Egy idő után sajnos sok pasi természetesnek veszi, hogy ott vagy mellette, elkényelmesedik. Azt hiszi már semmit sem kell tennie érted. Te meg akár a fejed tetejére is állhatsz, nem veszik észre.

Aztán meguntam, inkább külön élek, szarrá keresem magam, mert szerencsére okos vagyok és jó munkám van. Így legalább csak magammal kell foglalkoznom, utazgatok a barátaimmal, a hobbimnak élek. :) Aztán majd csak jön egy hozzámvaló férfi, de keresni már nem fogom az tuti.

2014. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hányszor, de hányszor kritizáltak már az ízlésemért... Nem adom fel, mert nem érdekel, hogy a társadalom ízlése egybeesik-e az enyémmel, aki nekem szép, az szép, mindenki más meg le van sz@rva.
2014. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mert a ferfiakat nem erdeklik azok a nok, akik nem olyan gyonyoruek, meg se akarjak ismerni
2014. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!