Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes? Ne beszélje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Ne beszéljek vele? Ő még akarna vajon?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal és eleinte írt nekem , felhívott de mondtam neki h ne írjon rám , és kérdeztem tőle hogy akar e még vmit mondani ezt mondta " nem akarok,hagylak akkor" . tegnap este mondtam neki és volt h fel-fel jött fb-re de nem írt rám . És picit rossz érzés . Lehet h jobb lenne ha beszélnénk . Mi lenne a helyes? És ezek szerint ő már nem akar beszélni? :/ 20/L

2014. jún. 22. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, 20 évesen olyan vagy mint egy 12 éves, szakítasz vele, ő még próbálkozik, lekoptatod, békénhagy erre nekiállsz sírni, neked is se párkapcsolat kell hanem ególegyezgetés csak.

Hagyd békén szegény srácot, meg úgy alapból ne pasizz még, majd ha felnőttél. (Persze egyéjszakásokra repülj rá, az jót fog tenni)

2014. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Deliverance ***** válasza:
Dehogynem akarna beszélni, de te kérted meg rá, hogy hagyjon békén. El kell döntened, hogy szeretnéd-e tartani a kapcsolatot vele, vagy nem. De ne szórakozz a sráccal.
2014. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő rontotta el sajnos :/ akkor úgy éreztem nem akarok vele beszélni . De jobban fáj ha nem beszélek vele
2014. jún. 22. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor beszélj vele... a te szemszögedből ez szinte mindegy. Szerintem az övéből is. Hátha javul az állapotod:)
2014. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly okod volt a szakításra, akkor tartsd magad ahhoz, hogy szakítottál. Persze előbb meg kellett volna gondolni. Ha legközelebb valakivel szakítasz, csak akkor tedd, ha úgy érzed, kibírod, hogy utána soha többet nem állsz vele szóba. Most is ezt kellene tenni, ha egyszer szakítottál vele. Majd elmúlik nálad is, de nem olyan gyors az. Lehet csak egy-két hónap, de lehet fél év is. Ki kell bírni. Mással kell foglalkozni. Járj színházba, moziba, olvassál.
2014. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
folyt.: járj kirándulni társasággal
2014. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak szólok, Szenter, hogy kezdek odafigyelni az írásaidra. :-)
2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van tovább kéne lépni és elterelni a gondolataimat :) csak elmúlik 1x . Hát a szakítadás oka az volt h nem törődött velem és ha kértem h hívjon fel sose tette
2014. jún. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!