Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saruon12 kérdése:

Melyik a jobb kapcsolat?

Figyelt kérdés
Amelyikben az van hogy sokat találkoznak de kezdik már unni egymást,vagy az amelyikben alig találkoznak de mikor találkoznak akkor minden percet ki használnak?
2014. jún. 14. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem a második. nekem is ilyenem van
2014. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyik se.

Az a jó,mikor a másik fél olyan mint a legjobb barátod. Vagyis nem unod,és nem érzed,h kevesebbet kell együttlenni,nehogy megund..

2014. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. Az egyik azért nem lesz tartós, mert unalmasak egymás számára, a második meg azért nem, mert nem fog működni az együttélés, ha csak nagyon ritkán igénylik egymás társaságát.
2014. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a 2.-ban azért találkoznak ritkán mert távol vannak egymástól és csak mondjuk 2hétvégente tudnak találkozni.
2014. jún. 14. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a második elvileg jobbnak tűnik, de csak akkor derül ki, ha ők is sűrűn tudnak találkozni.
2014. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!