Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erezhet valmit irántam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezhet valmit irántam vagy csak szórakozot velem?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve van barátom de kint voltam németországban,és ott meg csaltam. egy hónapot voltam a másik pasival és amikor össze jöttem vele akkor mondtam hogy van barátom de úgy is meg csókolt,és az utóbbi két hétben hogy kellet haza jönni már nagyon meg változót...mikor meg kérdeztem hogy nem szeretne már semmit mindig azt mondta de igen.akkor miért viselkedett úgy mintha nem érdekelném...azt is elmondta hogy zavarja hogy más is van nekem,de mégse azt mutat ki hogy szeretné ithón is folytatni a kapcsolatot. Most meg nem is beszéltem vele lassan egy hónapja. szerintetek az volt az ok hogy barátom van? vagy már nem akart semmit tőlem?
2014. jún. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem zavarja,h egy időben volt pasid mellette.
2014. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se akarnék egy olyan ribitől semmit, akinek 2 éve barátja van és megcsalja, csak dugásra jó, semmi többre.
2014. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat nem volt sex bocsi
2014. jún. 23. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre egy szó van...


Az, hogy -> K.U.R.V.A

2014. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki aki arra válaszol amit kérdeztem
2014. jún. 23. 17:14
 6/6 anonim válasza:
Meg értem hogy nem akar tőled semmit
2014. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!