Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy a barátság jelen esetben? Mit tegyek? FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, a barátom 18 éves és most leszünk együtt 9 hónapja, van a barátomnak egy haverja, aki igazából utál engem a kezdettől fogva,mert mióta én meg vagyok kevesebbet foglalkozik vele a barátom! De a csávó mindig is kihasználta a barátomat, szóval nem nevezném valami nagy "haverság"nak.. Egy jó pár ideje nem nagyon találkoztak úgy 3 hónapig meg nem foglalkoztak egymással, de együtt fognak dolgozni nyáron és most kezdenek megint össze szokni.. Aztán most megint hanyagol engem a barátom és több időt tölt a haverjával mint velem ,és ebből csak a vita és a veszekedés van.. A haverja direkt mindig elhívja csak azért is hogy ne legyen velem a barátom egy kicsit sem.. de ezt hiába mondtam a páromnak szerinte én reagálom túl és hogy egyáltalán nem használja ki őt a haverja... Nem tudom mit tegyek. Esetleg tudnátok valamit tanácsolni? :/ Állítsam választás elé?

2014. jún. 23. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kihasználja... de erre úgy elsőre soha nem szoktak rájönni. Nem kell emiatt szakítanod vagy "melyik ujjamat harapjam le" kérdést feltenned. Max néha szólj be neki egy-egy csípősebbet, amiből észreveszi, hogy neked is szükséged volna rá néha...
2014. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!