Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szeretitek, ha egy...

Fiúk! Szeretitek, ha egy lány, aki nagyon bejön nektek, hozzátok ér, megsimogat benneteket (pl. a karotokat, vállatokat)? Magyarán kezdeményez, úgymond. Hogyan fogadjátok, ha tetszik a dolog? És hogyan, ha mégse? Tehát hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés
ismerkedés, kezdeményezés

2014. ápr. 6. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Persze ha tetszik akkor nyomulhat :D
2014. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen idióta kérdést még magamnak is csak félve teszek fel, mégis hogy adhatnék rá választ, ha az aki nagyon bejön, nem is magyar csaj?

Nagyon ritka az olyan hogy valakit neki tetsző csaj simogat stb.

2014. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhívom randizni aztán meglátjuk.
2014. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én nekem soha nem volt részem ilyesmiben, családomtól sem. Ezért valószínűleg az elején nagyon furcsa lenne, és azt sugallnám, hogy rosszul esik, ami nem így van, csak nekem új. Még csak meg sem ölelt senki. :) De ez egy elég elvont példa, azt hiszem. Remélem azért segíthettem. :) 17/f
2014. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es, nem idióta kérdés, mert én épp ilyen helyzetben vagyok. Ezért érdekel. Picit félős a srác, de bejövök neki, mivel mondta.


Köszönöm az értelmes válaszokat, főleg a 4-esnek. :)

2014. ápr. 6. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt rá példa de azóta nem tudom mi helyzet. Hasonló mint a 4 esnek.. Nekem is ez volt az első hasonló dolog kaptam ölelést puszit is. Lehet én rontottam el mert nem léptem utána 1 napra,de nem is tudtam tudom hogy lépnem kellet volna. Na mindegy.
2014. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van egy lány barátom és ő a mindenem mikor át ölel biztonságban érzem magam és úgy érzem sosem akarnám el engedni. De ő is tudja bár mást szeret sok fájdalmat is okoz de kitartok mellette néha kicsit bunkó meg hetekig nem hallok rólla semmit de elvonási tüneteim vannak ha nem ölelhetem meg nem láthatom sokáig mintha rászoktam volna
2016. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!