Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16pink kérdése:

Mit gondoltok egy 15 éves lány és 25 éves pasi kapcsolatárol?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 23:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kuldjetek még lécci!
2014. jún. 24. 00:17
 22/34 anonim ***** válasza:
Szánalmas a srác.
2014. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
teljesen másra vágynak ekkora korkülönbségnél a felek, szerintem ez felejtős
2014. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

szerintem felejtsd el úgy még 5 de minimum 3 évig :)

túlságosan maradi lennék? lehet...én inkább magad korabelivel sétálgatnék a helyedben

2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki érett, az tud helyesen írni. Te nem tudsz, szóval ennyit az érettségedről.
2014. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Szerintem meg aki érett az nemítél el másokat főleg úgy hogy még a nevét sem tudja
2014. jún. 24. 21:47
 27/34 anonim ***** válasza:
Drágám, aki elítél másokat, az a bíró. Én nem ítélek el senkit, csak azt mondom, hogy aki nem tudja, hogy a "nem ítél" két külön szó - és még sorolhatnám a hasonló, szintén szembetűnő helyesírási hibákat -, az minden, csak nem nem érett. Egyébként nem tudom, hogy egy személy nevének az ismerete min és mennyiben változtat...
2014. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
És mivan ha nemtudok helyesen írni szerintem semmi.Vannak nálam rosszabul írók is.És pont nemérdekel ha te nemtartasz éretnek.Mivel engem nagyon sokan annak tartanak így hát egy ismeretlen kötejedő ember véleménye nemszámit.
2014. jún. 25. 18:12
 29/34 A kérdező kommentje:
* k
2014. jún. 25. 18:13
 30/34 anonim ***** válasza:

És mivan ha nemtudok helyesen írni szerintem semmi.Vannak nálam rosszabul írók is.És pont nemérdekel ha te nemtartasz éretnek.Mivel engem nagyon sokan annak tartanak így hát egy ismeretlen kötejedő ember véleménye nemszámit.


Helyesen:


És mi van, ha nem tudok helyesen írni? Szerintem semmi. Vannak nálam rosszabbul írók is, és pont nem érdekel, ha te nem tartasz érettnek. Mivel engem nagyon sokan annak tartanak, így hát egy ismeretlen kötekedő ember véleménye nem számít.


Ebben konkrétan 11 hiba volt. Szánalmas.

2014. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!