Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreismertem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a barátnőm. Többi lent?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk kapcsolatban, és hát mint az szokás, az első időkben kialakul egy benyomás a másik félről, magyarul megismerjük őt. Ez meg is történt, de most, 2 év elteltével bukkant fel egy tulajdonsága, hogy milyen igazán. Ez nem rossz tulajdonság, nem vagyok féltékeny, csak maga a tény hogy félreismertem, és hogy neki erre szüksége van kicsit kiábránditott, vagy én nem is tudom mit érzek..szüksége van egy szoros fiubarátságra/semmilyen érzelem, vagy vágy egyszerű haverok, csak szorosan, értem ezalatt: annyi vagy több beszélgetés mint velem, skype+kamera, általában róla beszél ha jó kedve van/-semmi féltékenység, csak ismétlem magam maga a tény hogy régen így nem ismertem meg hogy ilyen szükségletei vannak..és tudom hülyén hangzik, el akarom fogadni de nagyon nem megy..érzem hogy szeretem de valahogy emellett azt érzem egy hatalmas szakadékba estem..el akarom fogadni, mert nem akarom elvesziteni nagyon szeretem, és tudom hogy ezt magammal kell megvívjam/vele megbeszéltem, mondtam neki is hogy se előre-se hátra érzésem van, és azt is, hogy ezzel semmi gond, magyarul leirtam neki azt amit most ide, csak tőletek is segítséget kérek/ Hogy "dolgozzam" fel, vagy nem is tudom mi a megfelelő jelző erre, mert nem akarom elveszíteni.
2014. jún. 23. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Előbb tanulj meg helyesen írni!
2014. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, kiömlött belőlem, nem javításra olvastam vissza.
2014. jún. 23. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy félreismerted. alakulhatnak benne a dolgok, születhetnek új szükségletek is.

mióta van ez a barátsága?

amúgy a lányoknak sokszor mintha szükségük lenne valakire aki csodálja őket, és lehetséges hogy tőled már nem kapja meg ugyanazt az érdeklődést mint a kapcsolatotok elején mikor még újak voltatok és extrán érdekesek egymásnak

2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Megkapja, és ezt sokszor elmondja. Ezért az én saját "szépséghibám" ez az érzés.

És 2 hete körülbelül.

2014. jún. 23. 23:49
 5/13 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ez féltékenység, annak ellenére, hogy azt állítod, hogy nem az. Ha megbízható a barátnőd, akkor nincs mitől félned szerintem. Ha viszont adott okot arra, hogy ne bízz benne, akkor megfontolandó az egész kapcsolat. Vannak nekem is fiú barátaim, akikkel semmi nem történt és egész biztos, hogy azért nem fogom elhajtani őket, mert a pasimnak nem tetszik. Szerintem egy kapcsolatban az élni és élni hagyni elve működik, tekintet nélkül arra, hogy a barátai milyen neműek.
2014. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"amúgy a lányoknak sokszor mintha szükségük lenne valakire aki csodálja őket"


én ennek ellenkezőjét tapasztaltam. Csodáltam egy lányt, de észrevettem, hogy őt ez zavarja.

2014. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel. És maximálisan megbízom benne, nem tenne semmit, okot se adott. Néha előfordul hogy "túl jót tesz a hiúságának" /már ha van ilyen/ , és ezt el is mondja nekem, sokat mesél a barátjáról, és az ilyen emberektől kicsit féltem, meg hogy hamar beleéli magát az egészbe, és a csávó megbántja. Még egyszer mondom, nem benne nem bízok, hanem a fiúban akit nem ismer, mégis mézes mázost mond róla, és féltem, mert kicsit naivnak tartom őt.
2014. jún. 23. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:

lépj fel határozottan a barátjával szemben, lássa hogy te is élsz :D

amúgy oké, hogy élni kell hagyni, de ha nekem párom lenne, nekem se esne jól ha ennyit beszélne róla.



Brucenak üzenném még, hogy nem mindenkitől esik jól a lányoknak. vagy nem olyan formában esik jól ahogy te gondolod.

2014. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudja a barátja hogy élek. Egyik nap valami jelentéktelen veszekedésünk volt/mindent elmond neki/ , és a barátja mondta hogy minden rendben lesz kérdezgette hogy jobb -e már meg ilyenek...csak én nagyon nem bízok benne, a csávóban, mert sok gerinctelen ****-t ismerek, aki jópofizással hülyíti a másikat. Ezért féltem.
2014. jún. 24. 00:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van 1-2 sztorija a srácról, az oké. Ha viszont állandóan róla beszél, az nagyon nem. Erre azért figyelj oda. És az sem oké, ha esetleg rá több időt szán, mint rád. Egyébként ha te vagy neki az első, akkor semmi gond, próbáld elfogadni. A barátnőd is észre fogja venni előbb-utóbb, ha esetleg a srác többet akar, és ha téged szeret, nem fog hagyni semmit neki, ezen ne parázz. Inkább azokra figyelj oda, amit mondtam, mert az már azt jelenti, hogy esetleg a barátnőd is kezd átesni a barátságból valami többe.
2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!