Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Szeretjük egymást nagyon. Ha a facebookon felkeresi a volt barátnőjét és érdeklődik a sorsa iránt az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem volt belé szerelmes, csak egy mentsvár volt az életében... Nem tudja a párom hogy tudom a jelszavát és beléptem aztán láttam hogy érdeklődik a sorsa iránt. Hogyan kérdezzek rá hogy elmondja az igazságot, hogy igenis írtam neki bla bla... Féltékeny vagyok és nagyon rosszul esett... Most ő külföldön van, tehát nem is tudunk 3 hétig találkozni. Csak telefonon tudok vele beszélni. Kérlek adjatok tanácsot, köszönöm.
2014. jún. 24. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a sorsa iránt érdeklődik, akkor miért vagy féltékeny? Nem beszélhetnek soha többé? A te tulajdonodat képezi a barátod? Azt megérteném, ha arról írogatna, hogy mennyire szerette meg stb, de így semmi értelme. Várjál még, aztán ha másról is írogatnak akkor oké, de így ne röhögtesd ki magad.
2014. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha már most 5 hónap után beleolvasol a magánügyeibe, akkor legjobb, ha azonnal szakítotok.
2014. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, de attól hogy szakítottak túl vannak egymáson és külön utakon járnak. Ettől viszont érdekli a másikat alapvetően él e vagy hal.

Nem lenne veled ha még őt szeretné :)

2014. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, majd kiderül, hogy akar-e tőle valamit. Ez lehet szimpla érdeklődés és lehet óvatos puhatolózás is részéről.
2014. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meddig volt vele együtt?
2014. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-4 hónapot volt vele együtt.
2014. jún. 24. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha miattad szakított vele, akkor nem hiszem, hogy vissza akarná könyörögni magát.
2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
körülbelül 3 éve szakítottak... és mielőtt összejött velem le is feküdtek... :S
2014. jún. 24. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah, az úgy már más. És honnan tudod, hogy csak egy mentsvár volt az életében, mit mondott róla pontosan?
2014. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És régebben is beszélgettek facebookon? Vagy évek óta most először kereste meg?
2014. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!