Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire vagytok tisztáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire vagytok tisztában, ha a lány, akivel párkapcsolatban vagytok, nem néz ki jól?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen az érdekel, hogy ebben a tökéleteseknek szánt világban milyen érzés az férfi oldaláról tudni, hogy nem egy szép/ csinos/ "hűha, de jó csaj" lánnyal együtt lenni, ha persze nem vakít el a szerelem :-). Elsősorban a fiúka válaszát várom, de érdekel a lányok szempontjából is.
2014. jún. 24. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég ritka.


A legtöbben alapból nem jövünk össze olyannal aki nem tetszik nekünk.

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok mondani, hogy ha nem vakít el a szerelem, nem vagyok együtt párkapcsolatban senkivel.

Amúgy pedig ha valakivel egy párt alkotunk, meg kell hogy legyen a vonzalom. Szerintem.

2014. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért járok egy lánnyal, mert bizonyos szempontok szerint jól néz ki, hanem, mert számomra tökéletes. És ha így van akkor ő a legszebb. Lehet valaki ez esetben szebb, de jobb biztos nem.
2014. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert a láthatóan és vitathatatlanul csúnya lányoknak is van(esetenként) párkapcsolatuk. Ilyen esetben nyilván látja a másik, hogy nem vonzó egyébként, vagy ha ő nem, visszajelzéseket csak kap... Vagy nem?
2014. jún. 24. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Az első hosszú kapcsolatom egy olyan lánnyal volt, aki nekem megtetszett, amikor összejöttünk, de utána egyre rosszabb érzés volt, hogy tudtam, hogy a többi srácoknak nem tetszik, sőt, kifejezetten csúnya. Mentem a barátnőmmel az utcán, szembejött egy ismerősöm, bemutattam őket egymásnak, és láttam az arcán, hogy jesszus milyen ronda csaj...


Az ilyen sajnos nagyon szét tud szedni egy kapcsolatot. Mint ahogyan a fordítottja, ha egy szép barátnőd van, aki mindenkinek tetszik, meg nagyon feldob egy szerelmet.

2014. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki amiatt szakít, hogy mit mondanak mások, hát az nem is érdemel kapcsolatot.
2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azért érdekel, mert a láthatóan és vitathatatlanul csúnya lányoknak is van(esetenként) párkapcsolatuk. Ilyen esetben nyilván látja a másik, hogy nem vonzó egyébként, vagy ha ő nem, visszajelzéseket csak kap... Vagy nem?"


Én nőként válaszolok neked. Csúnya is vagyok. 4 éve a férjemmel. 28 éves vagyok.


A férjem engem választott társául, egy olyan nőt, aki az ő ízlésének a legszebb nő a világon:) Nem részletezem mi bizonyítja mennyire odavan értem...:)


Szóval ő azért választott mert engem a legszebbnek tart, és leszarja mások véleményét. A haverjainak is van barátnője, mindegyiknek. Van köztük olyan kaliber lány mint én. (Én a duciságom miatt vagyok csúnya egyébként, de dolgozom rajta), és azt a lányt sem bántja senki, sem a pasiját, hogy úristen milyen nőd van....és azt a pasit sem érdekelné mások véleménye, mert odavan a lányért:)


És igen. Normál esetben mindenki olyan párt választ aki tetszik neki. És ha tetszik neki, nem fogja érdekelni, hogy az ismerősének meg nem....mert lényegtelen.

2014. jún. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En nagyon birtam egy sracot, mindig feldobott ha vele beszeltem, pedig egyaltalan nem volt helyes de nekem nagyon tetszett, szerintem a fiuk is igy vannak ezzel, ha jol erzik magukat egy lannyal akkor nekik az a lany tetszik..es szepnek latjak. Kulonben is jartam mar nagyon helyes fiuval, kigyurt, sarmos, mosolygos, de annyira semmilyen nem volt egyebkent meg, tehat hiaba volt meg minden szepsege otthagytam, mert engem untatott.
2014. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Félre érthető kicsit a kérdés, de egyébként tök jogos.


A volt barátnőm számomra baromi jól nézett ki, fel is vállaltam meg minden, büszke is voltam rá, de tudtam ugyanakkor hogy így "globálisan" nem mondható jó csajnak.


Több haveromnak se jött be, még volt aki utólag azt is elmondta, pia nélkül se feküdne le vele. Tisztában voltam akkor is azzal, hogy mások szerint nem egy jó csaj.


Egyébként teljesen "átlagos" volt. Gondolom ez a kérdésed. Nekem bejött, másoknak nem. Nem volt kövér, vagy rossz arcú vagy ilyenek... szimplán egyszerű átlagos csaj volt.

2014. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzés lenne? Szeretem, elég ha nekem tetszik. Nem közösségi oldalak fényképalbumában élünk, szóval pont nem érdekel más ítélkező véleménye.
2015. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!