Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem igényli a nagy szeretet egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdés.


Nem arra gondolok nagy szeretetnél, hogy megfojtom a csajt, hogy csak velem lehet, senki mással nem beszélhet stb. , tehát szabadsága van neki.


Olyan szinten gondolok, hogy ha pasi nagyon szereti a csaját, akkor mondja neki jópárszor egy nap, hogy szereti, chat alatt elárasztja szívvel, mondja neki, hogy hiányzik, ha nincs vele stb.


Van olyan lány, illetve gyakori az ilyen lányok, akik valahogy nem bírják elviselni, ha ennyire szeretve vannak.


Hát ha párom szeretne ennyire, én örülnék neki.



2014. jún. 11. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen lányok akik kevésbé igénylik a szeretettet és olyan emberek is akik nem tudnak szeretni.
2014. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírom az ilyesmit, azt sem, ha állandóan rajtam lóg és csókolgat pl utcán is megállás nélkül :S
2014. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szólsz neki, hogy ez nem tetszik, vagy inkább rögtön elkaszálod őt, esélyt sem hagysz neki javítani?
2014. jún. 11. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Miért, te komolyan jól éreznéd magad hosszútávon egy olyan párkapcsolatban, amiben nem tudod megcsókolni a barátnődet akkor, amikor jól esik/meg vagy kérve, hogy napi 2 szerelmes sms-nél többet ne írjál és társai?


"Hát ha párom szeretne ennyire, én örülnék neki." Nem az a kérdés, hogy kit mennyire szeretnek, hanem az, hogy hogyan szeretnek illetve hogyan fejezik ki az érzelmeiket (tehát attól, hogy egy pár nem küld egymásnak napi 77 szívecskét facebookon vagy nem tart hónapfordulót még nem jeleni azt, hogy kevésbé szeretik egymást, mint azok, akik igen). Véleményem szerint, ha két embernek ilyen eltérőek az igényei egy párkapcsolatban, akkor azt nem kell erőltetni, valaki úgyis kényelmetlenül fogja érezni magát. Én spec fojtogatónak érzem az ilyen viselkedést, de nem egy olyan barátnőm, ismerősöm van, aki kifejezetten szereti azokat, amiket leírtál. Szóval nyugi, lehet még ilyen csajokat is találni.

2014. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó csak arra gondoltam, hogy ha a csajszi szól a pasinak, hogy neki nem jó, a pasi ezen változtathat, mert ezen lehet. Nem egyből dobni, meg nem szólni a másiknak.


Ez szerintem nem nagy kérés.

2014. jún. 11. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit az elején írtál, az nem is a szeretet körébe tartozik, hanem a féltékenységébe. De csak akkor kell mondogatni valakinek, hogy szereted, ha tényleg úgy is érzed, és akkor a másik átveszi a hullámhosszod, még telefonon keresztül is. De a érzés nélkül mondogatod neki, hogy "jó legyél" nála, az nem ér semmit, ilyenkor lehet, hogy tiltakoznak a sok felesleges "szöveg" miatt. Tehát csak amit tényleg érzel, azt mondd, és akkor nem fogják azt mondani, hogy ebből elég. Egyébként a kevesebb (szöveg is) általában több.
2014. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
javítom: De ha érzés nélkül mondogatod neki,...
2014. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

16 évesen azt igényeltem, h rajongjon a szerelmem, küldje az SMS-eket, meg a szíveket.... de akkor én is ilyen voltam a kapcsolatokban. Ezek viszonylag gyorsan múló, egy-két hónapok, esetleg éves tapasztalatszerző "szerelmek voltak" ily utólag. Persze csodálatos volt.


Most így több mint tíz év elteltével másra vágyom. Jó olyan párkapcsolatban lenni, ahol meghagyják a személyes teremet, magán szférámat. Az kell, h a párom ne tapadjon rám. A szívekre, meg a bókokra is szükség van, de elég csak ritkán. Annyira meg tudja dobogtatni a szívemet egy kedves szó, vagy egy finom puszi, de jó, h nem áraszt el vele, mert így tényleg van jelentősége (életben tartja a kapcsolatunkat, és nem válik elcsépelté) Persze sokat vagyunk együtt, és minden nap megölelem én is, és érzékeltetem vele, h szeretem... de csak a megfelelő mértékben.


Mindenkinek más az igénye, és nekem is van olyan időszakom, amikor jobban vágyom a gyengédségre, és arra is odafigyelek, h a pasim is mindig megkapja, amire szüksége van tőlem, de nem ülünk egymás nyakára, imádom ezt az állapotot. ( Legjobb, amikor hosszú melós időszak után, már úgy érzem, h ezer éve nem volt időnk egymása, és semmi üzi, meg romantika, azután jön egy szál virággal, (vagy én kedveskedek valamivel)és csak ölel, és néz a szemembe szavak nélkül...pont elég)

2014. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!