Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavarna, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete vagyunk együtt, de még mindig szokott az exével együtt játszani. (online játékokban közös felhasználójuk van) szóvá tehetem neki, vagy inkább ne, hülyeség ?
2014. jún. 24. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, hanem az érdekes, hogy hogy lehet együtt játszani egy exszel. Már a szakítás másnapján se játszanék vele semmit
2014. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a te helyedbe leköpném a csajt :D
2014. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De hülyék vagytok!

ÉS ha ő egy kulcsfigura és nélküle meghalnak?? Lehet, hogy ő a gyógyító aki életet ad és nélküle meghalnak a háborúban!


Ez még nem jutott eszetekbe??

2014. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy összeszokott csapaton nehéz változtatni, ez valóban így van
2014. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a helyedben biztos, hogy szóvá tenném neki. Én is elkövettem azt a hibát, hogy a kapcsolatom elején mindent lenyeltem, hagytam neki a dolgokat, belül meg megevett a penész az idegességtől. :D

Persze ne érts félre. Ne bután tedd ezt. Kedvesen ülj le vele és közöld, hogy nem szeretnéd, ha az exével ilyen viszonyban maradnának. Ilyen egyszerű, hidd el megérti, ha meg nem.. akkor bizony menekülj! Az ex sosem lehet fontosabb az aktuálisnál!!! kitartás : )

2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az, hogy együtt játszanak, az nem azt jelenti, hogy az exe fontosabb, mint te. Szerintem nem olyan nagy valami.
2014. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg szépen megbeszélni vele , és ha ugy gondolod kérd meg rá hogy haggya abba :)
2014. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!