Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a legtöbb pasi szemét?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy a legtöbb srácnak a kurv*k jönnek be, csak arra mennek... :S, nem akartok normális kapcsolatot? /tudom h vannak kivételek csak én még nem nagyon láttam erre példát:(
2010. jan. 4. 18:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ellenpélda:Én normális kapcsolatot szeretnék.19/F:)
2010. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
A lányoknak ez a stílus jön be...ha a pasik lekezelőek velük, semmibe veszik őket. Ezt látom a környezetemben. Vannak "normális" srácok is, ilyen vagyok én is, de ez a stílus a legtöbb lánynak nem jön be sajnos.
2010. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Én kivétel vagyok akkor.Csak annyit szeretnék hogy legyen aki tudom hogy szeret nézze el a hibáimat,teccen nekem(nemkell átlagon felüli valaki)legalább valamennyire hasonlítson rám és szerezze azokat amiket én.Találtam is egy ilyen valakit csak sajna olyan érzésem van hogy semmi esélyem :S


17/F

2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Pont azért amiért a neten kötekszel ahelyett, hogy összeszednéd magad és felszednél egy rendes pasit.
2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

És miért van az ,h a legtöbb nő egy szemét és akkor dob el magától amikor igazán szükséged lenne rá???????????,

Keress tovább ez oda-vissza megy.....Hidd el!!

2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
szeresse*
2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%

Mert rossz helyen keresgélsz. Ne általánosíts. Én igenis sok normálisat ismerek, majdhogynem csak azt.

És ha nem akad nekik horogra semmi és elmennek k.rvázni, az téged miért zavar?

2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyanezt gondolom a lányokról, csak azok a fiúk kellenek nektek akik kihasználnak titeket, színlelnek, és mindenki kis kedvencei. A jót nem tudjátok értékelni, ezért nem is érdemlitek meg. Ez az én EDDIGI tapasztalatom.

17/F

2010. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
53%
Igazadvan,csak akkor hogylehet mégis egy rendes jó csajt találni?Sehogy kb...
2010. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
49%

"A lányoknak ez a stílus jön be...ha a pasik lekezelőek velük, semmibe veszik őket. Ezt látom a környezetemben. Vannak "normális" srácok is, ilyen vagyok én is, de ez a stílus a legtöbb lánynak nem jön be sajnos."

Sajnos ez igaz,én is ezt tapasztalom...:(

2010. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!