Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatom van egy ritkamód szemét pasi miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult, szinte már biztos, hogy vége. Még nagyon friss a dolog, és talán ezért állandóan rá gondolok. Ha logikusan gondolkodom, arra a következtetésre jutok, hogy szemét, és csúnyán átvert, a barátaim szerint is ostobaság volt tőlem, hogy nem küldtem el a pokolba hamarabb. De valahogy a lelkem mélyén még mindig abban reménykedek, hogy mindenki téved. Ez ellen mit lehet tenni?
2010. máj. 13. 06:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
semmit, majd elmúlik
2010. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
te jó ég, mit tett?
2010. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Elsőnek: hát azt én is nagyon remélem, hogy valamikor elmúlik, mert ez így nem állapot, hogy milyen ramatyul érzem magam.


Másodiknak: ez nagyon hosszú és bonyolult, de megpróbálom röviden összefoglalni.


Szóval. Ez talán nem is volt egy igazi kapcsolat, noha kezdetben nagyon úgy nézett ki, hogy az lehet belőle. Az első két hónapban folyamatosan áradozott, hogy mennyire szeret, meg hogy bármit megtenne értem. Én igazából nem fogadtam el semmit tőle, mert azt kihasználásnak éreztem volna, bőven elég volt az is, hogy érzelmileg mellettem van. Akkor komolyan úgy is éreztem. Ez még a találkozásunk előtt volt, mert neten ismertem meg, minden hétköznap beszéltünk 7-8 órát, gyakran este, és sokat hétvégén is. És persze a napi több sms sem maradhatott el. Aztán találkoztunk, ami szerintem nagyon jó volt, elmondása szerint ő is így gondolta. Alig 1-2 héten belül mégis teljesen megváltozott, már nem írt annyi sms-t, kevesebbet tudtunk beszélni, és persze az újabb találkozó időpontját sem tudtuk egyeztetni, mondván, most nem ér rá, sok a dolga. Egyébként állandóan a munkájára hivatkozott, hogy emiatt nem ér rá (ja, igen, nem ugyanabban a városban lakunk), hétvégeken meg különböző családi összejöveteleket, baráti találkozásokat hozott fel indokként.

Egy darabig megértő is voltam, tudván, hogy az év vége, év eleje mindenkinek nehéz időszak (nekem biztosan, vizsgaidőszak, ugye). De később sem változott semmi, és az volt a feltűnő, hogy szinte soha nem hozta szóba a találkozót, a konkrét időpont megbeszélése fel sem merült, mindig csak én kérdeztem rá. Mindeközben persze váltig bizonygatta, hogy ugyanúgy szeret, csak most ezerszer több dolga van. Jó, ezt meg is értettem volna, de azt nehezen dolgoztam fel, hogy nem volt napi pár perce bepötyögni egy sms-t, mikor azelőtt volt, hogy napi 5-6-ot írt.

Ehhez képest, nevesebb alkalmakkor (pl Karácsony, Szilveszter, Valentin nap, Nőnap) nem írt semmit, max msn-en, azt is utólag. Persze, mikor szóvá tettem ezeket, mindig azt mondta, hogy nem vagyok elég megértő. Engem mondjuk leginkább az zavart, hogy hónapokon keresztül esélyt sem láttam a személyes találkozásra, miatta, mert én ráértem volna. Kezdetben pedig mindig ő sürgette a dolgot, olyannyira, hogy nekem sokszor már zavaró is volt.

Persze, egy idő után felmerült bennem, hogy nem is akar újra látni, de mindig azt mondta, hogy erről szó nincs, de a tények nagyon nem ezt mutatták. Azt nem értem, hogy miért nem mondott igazat? Akkor talán már rég túl lennék az egészen, így meg fél évig vártam, hiába.

Az egyik utolsó csepp a pohárban a már jó előre megbeszélt (nagy nehezen kierőszakoltam, hogy ugyan, keressen már számomra egy alkalmas időpontot) meghiúsult, állítólag azért, mert lerobbant a kocsija (de ha tudta, hogy baj van vele, csak állítása szerint nem volt ideje szerelőhöz vinni, miért nem másik kocsival jött, sztem tuti megtehette volna?!)

Akkor még kapott egy esélyt, hogy bepótoljuk a hétvégén, de azt meg valami gagyi (értsd: fél év után már korántsem lemondhatatlan) családi program miatt mondta le. Akkor szakítottam is vele először, de visszasírta magát, ám semmi sem változott, a találkozást még mindig nem szorgalmazta, nagyon látványosan.

Igazából szerintem nem is bele vagyok szerelmes, hiszen nem is ismerhettem meg, milyen igazán, mert azt csak személyesen lehetett volna. Inkább az fáj, hogy elvesztettem azt, akinek elképzeltem, és amilyen ő talán soha nem is volt. Tisztában vagyok ezzel, mégis totál depresszióba estem, sokszor úgy érzem, lehettem volna türelmesebb.

A történet még így sem teljes, vannak kimaradt fontos részletek, de siettem az írással. :/

2010. máj. 13. 08:15
 4/26 A kérdező kommentje:
Ja, igen, egy fontos dolog, ami máris kimaradt: már hetek óta nem igazán tudok hinni ebben az egészben, csak az tartotta bennem a reményt, hogy szerettem volna hinni mégis. De az elmúlt két beszélgetésünk alkalmával már elég bunkó voltam (nem használtam csúnya szavakat, vagy ilyesmi, de érződött, hogy elegem van a helyzetből, gyakorlatilag kérdőre vontam), aztán napokig nem is tudtunk beszélni, közben telszámot is cserélt, cselesen. Azóta pedig szó nélkül eltűnt, bár ehhez lehet, hogy hozzájárult egy hülye sms tőlem, amit talán még megkapott, már ha elküldtem egyáltalán. Aznap durván benyestem haverokkal, és azt tudom, hogy a szándék megvolt, de azt nem, hogy meg is tettem-e végül :/ Ez megmagyarázná a szó nélküli lelépést, de igazából enélkül is kinézem belőle, mert már mikor azt írta, hogy behalt a sim kártyája (azt meg hogy?), és egy 2 napig nála lévő ideiglenes számot adott meg, gyanús volt, hogy le akar pattintani.
2010. máj. 13. 08:20
 5/26 anonim ***** válasza:

jól leírtad te nem ebbe a pasiba voltál szerelmes hanem magába az érzésbe,egyértelműen érdektelen vagy a számára,ha ekkora változás történt a részéről,csak gyáva ezt elmondani.

lehet második vagy neki olyan pótlék féle.

A megoldás az ha hagyod egy kicsit tekerni,ne foglalkozz vele ne válaszolj neki ha csörget vagy sms-t küld ha föladja tudod a választ,ha meg sem teszi akkor is.

az idő majd meggyógyít.És tanulságos volt számodra úgy gondolom.

2010. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

tipikus gyáva viselkedés.

azt kellet volna közölnie,nézd anyukám nem te vagy az aki nekem kell,máshogy képzeltem ezt az egészet.de nem mondja,csak úgy viselkedik.

ja és tőled várja a szakítást,pedig nem is te teremtetted ezt a helyzetet.

2010. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tanulságos volt, az biztos. És azt is érzem valahol, hogy már csak a megszokás miatt is hiányzik ennyire, hiszen naponta órákat beszélgettünk, most meg kb egy hete eltűnt, napok óta úgy, hogy nem is nagyon tudnám elérni, max neten. Ő meg nem keres. Na, jó, ha nagyon akarnám, én tudnám, de nem akarom, mert szerintem én hibáztam, zaklatni nem fogom. Ő tudja, hogy hol talál, ha akar valamit. Csak az a baj, hogy szinte mindenről eszembe jut, már a számítógépről is, vagy a mobilomról is, ilyen alap dolgokról. És nem tudom, hogyan szabadulhatnék meg a gondolatától. Többször is lett volna lehetőségem más kapcsolatra, de egyszerűen nem ment, mert mindenkiben azt az ideált kerestem, ami igazából - nagyon úgy tűnik - ő sem volt soha.
2010. máj. 13. 08:32
 8/26 A kérdező kommentje:
08:31-asnak: Na igen, szerintem is gyáva. Mindig is volt olyan érzésem,hogy ha nem is hazudik, de elhallgat dolgokat, mert minden apróságot úgy kellett kihúzni belőle. Azt még meg is érteném, hogy gyáva, ezzel kapcsolatban csak azt nem értem, hogy akkor miért kuncsorogta magát vissza, miután én szakítottam vele? Csak el kellett volna fogadnia a tényeket, ő mégis tovább folytatta ezt a hülye játékot arról, hogy szeret. Ezt nem értem...
2010. máj. 13. 08:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Jajj erről velem órálkat beszélhetnél msn en :D...és tapasztalato is tudok adni...
2010. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

No, vettem a fáradtságot és végigolvastam a történeted.

Még senkinek sem válaszoltam ilyen részletesen, de most azt teszem, mert ez nem egy újabb idióta kérdés.


Tehát, szerintem egy kicsit naiv vagy. Mondhatnám, hogy túl naiv! Ilyen sokat várni egy pasira, akivel csak egyszer találkoztál? És ennyi mindent bekajálni neki? Gyanús lehetett volna ez a sok időpont változtatás, de mindegy.


Netes ismerkedés... egy fontos szabályt kell csak betartani: csak kétszer annyi emailt váltsatok, mint ahányszor személyesen találkoztok. Mert különben ez így milyen kapcsolat volt? semmilyen!

De biztos elég jóképű lehetett, ha mindezt megtehette veled!

Engem csak az érdekelne, de nem látom értelmét, hogy feltegyem a kérdést: mitől van az, hogy az ilyen rosszfiúkra annyira buknak a lányok, hogy azok akármekkorát beléjük rúghatnak vagy lábtörlőnek használják őket, a lányok továbbra is epedeznek értük.


Bocsi ha egy kicsit elragadtattam magam, de kikívánkozott belőlem, tehát nem sértésnek szántam.

2010. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!