Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nyári táborban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nyári táborban van ahol ott az ex-e is és felakarja szedni a csajt. Én meg egyfolytába arra gondolok hogy mit csinálnak. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne. Várj rá. Írj neki néha, de ne telepedj rá. Ne kérd számon soha. Amikor hazajön, kiderül minden.
2014. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak szar tudni h hajtanak rá
2014. jún. 25. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged szeret, akkor még az amerikai elnöknek is nemet mondana, úgyhogy tök felesleges. Akit el tudnak csábítani, az úgysem melletted öregedett volna meg.
2014. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy hajtanak rá? Vagy nem bízol a barátnődben?
2014. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3: Ha nem őt szereti, akkor meg az exével is kúr, vagy mással.


Kérdező, én a helyedben felszednék egy csajt, amíg a barátnőm távol van.

2014. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bízom benne de pl a csávó olyanokat mond neki hogy dobjon engem meg ilyenek
2014. jún. 25. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor mondhat bármit, úgyse fog rá hallgatni...


Ha meg őt szereti... akkor ahhoz nem kell tábor, hogy visszamenjen hozzá!

2014. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.. Ha neked jobb egy olyan kapcsolatban, amiben csak azért van benne a párod, mert nincs más, az a te dolgod. De ha most elcsábítja a volt pasija, akkor tábor nélkül is megtette volna, vagy megtette más. Te tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy továbbra is biztosítod a szerelmedről (amivel nem hagyod, hogy ellened hangolja) és hogy nem féltékenykedsz folyamatosan, és nem rendezel jeleneteket. De amúgy tényleg nem bízol a barátnődben. Vagy magadban. És ez kijelentés, nem kérdés. Ha nem szakítotok a tábor alatt vagy után, akkor azért gondold át, hogy miért volt benned ez az érzés. Minden egészséges kapcsolatban titkon kicsit féltékenyek az emberek, de nem ilyen szinten. Gondolom nem vagytok együtt túl régóta.
2014. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as! Mi az, hogy ilyen szinten? Miről beszélsz? A srácnak csak b**assza a csőrét, hogy a csaja exe, akivel napokra, tán hetekre össze van zárva mindenáron megpróbálja a csajjal dobatni a kérdezőt és felszedni őt. Nekem szikla szilárd többéves kapcsolatom van, egy közös gyerkőccel, és tudom, hogy soha senkiért nem hagyna el a menyasszonyom, mégis ba**szná a csőrömet egy ilyen helyzet. Ez természetes... és igenis egészséges egy kis féltékenység. A kérdező esetében az adott helyzetben pont ez van, semmivel se több mint az egészséges...és talán jogos aggodalom, még ha tényleg meg is bíznak egymásban teljesen. Úgyhogy nem tudom milyen "ilyen szinten" -ről beszélsz. Kérdező! Az viszont tény, hogy többet nem tudsz csinálni mint vársz. Ha a tábor után is a tied a csaj, akkor nincs gáz...ha meg inkább elhagy, akkor jobb is, hogy még most kotródik magától. Akik meg jönnek itt az ilyen szent beszédekkel ,hogy jajj de nem bízol benne meg magadban, üzenem nekik, ha a ti csajotokkal mennék 2 hétre táborozni nélkületek, úgy hogy tudjátok reggeltől estig csak az jár a fejemben, hogy megdugjam (főleg, hogy exként lennének a csajnak már "közös élményei" velem), nektek is ott lenne a zabszem a s**eggetekben! Különben meg sztem elég fiatalok vagytok...ilyenkor egy nőnek még nincsenek olyan nagy szexuális igényei...vagy inkább étvágya...egy potya dugásért nem fogja feláldozni a kapcsolatotokat. Ha meg igen, akkor valószínű, hogy még vannak érzelmei az exe iránt...és akkor ismét csak azt mondom, addig jó míg még most kiderül ez, mintsem 5 év házasság és 2 gyerek után :P
2014. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyunk egyformák, valószínűleg te sem a magamfajtákat keresed kapcsolatra, és én sem olyanokat keresek, akik úgy gondolkodnak, mint te.

Nekem teljesen helytáll az "ilyen szintem" kifejezés. Rosszul esne, ha a párom megnéz egy csinos nőt az utcán, de csak olyannal jönnék össze, akiben megbízom, és aki ugyanúgy kezeli a bizalom dolgot, mint én. Bennem fel sem merülne, hogy hú mi lesz, ha ott az ex és nyomul rá, és egyebek, és olyan partnert szeretnék, aki ha arról van szó, engem is szó nélkül "elenged". Nálam nem a féltékenység a szerelem mércéje.

2014. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!