Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy barátnőmnek van egy csoporttársa akivel mostanság elmennek kettesben sétálgatni, meg beülni valamire, ami nekem fura.

Azt tudom hogy a srácnak bejön a barátnőm.

Illetve most elmentek több napra a Balatonra többen, természetesen a bizonyos barát hívta, és ott sátoroznak is majd.

Szerintem alapból nem talizgatna vele ha nem érdekelné. Fiú lány barátságban nem hiszek.

Ohh mégegy infó: lassan 4 éve vagyunk együtt.



2014. jún. 25. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem van, a kapcsolatotok mennyire van rendben?
2014. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
És te miért nem mész el vele?
2014. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2-es ott a pont.
2014. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

még egy* javítva


Én nem vettem észre hogy probléma lenne a kapcsolatunkban. Én még mindig szeretem és igyekszem a kedvében járni. Illetve úgy veszem észre hogy ő is szeret engem, de ez a srác nem hagy nyugodni

Persze az is lehet hogy túlkomplikálom, de jó itt kibeszélni és a ti gondolataiitokat is megismerni ezzel kapcsolatban :)

2014. jún. 25. 10:05
 5/23 A kérdező kommentje:

Azért mert alapjáraton ez egy bicikli túrának indult, amiből a nap első fele mindig bicajozás a balaton körül majd fürdés, este kisebb buli és again

Nem voltam meghívva, a másik meg hogy sajnos nem szoktam bicajozni ezért nincs biciklim


a barátnőmnek a srác adott egyet

2014. jún. 25. 10:07
 6/23 Beviz Elek ***** válasza:
51%

szeretem ha a szukámtól tartják a tisztes távolságot


nálunk elképzelhetetlen hogy lelépjen a balatonra a haverokkal. én sem megyek nélküle...

2014. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha rá is nyomulnak az emberre mindig megvan a döntési helyzet. (egy férfinak ez k. nehéz néha de ez most nem is releváns) Akár rányomult a srác akár nem, a barátnődön múlik. Ha nem akar a sráctól semmit a srác a feje tetejére is állhat és foroghat rajta mint egy bazári majom, akkor sem lesz semmi. Szóval nyugodj meg, te ismered a barátnődet. Ha ő, és a kapcsolatotok nem "megcsalós" akkor dögfáradtan hazaér a bicikli túráról és ez lesz minden problémád, hogy forró fürdőt készíts neki :)
2014. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igyekszem nyugodt lenni :)


Ez a fürdő jó ötlet! :)


Köszönöm a válaszaitokat.

2014. jún. 25. 10:14
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát a srác szerintem egy k*csög. Tudja, hogy a csajnak van kapcsolata, mégis hajt rá...egyértelmű, hogy erre megy ki a játék. De a csajod is kicsit tapló...már bocsánat. Nekem eszembe se jutna elmenni hosszabb időre sátorozni bulizni stb a párom nélkül...főleg, hogy olyasvalaki hív meg aki rám van állva. Teljesen igazad van, lány-fiú barátság tényleg nem létezik...fiú részről legalábbis NINCS. Ahol az látni hogy de van, ott tuti, hogy valaki elfolyt valamit, és nem az illetőn múlik, hogy CSAK barátság van. Ha nincs gond a kapcsolattal, az jó jel, ha tényleg úgy érzed szeret a csaj, akkor nincs mitől félned, de én ha én csajom ilyet tenne tuti ha nem is szemére hánynám, de megemlíteném, hogy k***urvául rosszul esett a dolog. Jó tudom nincs bringád, de havertól, kölcsönzőből stb. tuti tudtál volna szerezni. Arra készül, hogy tuti megpróbálja lesmárolni és tapizni...vagy még többet is. Az meg úgyis csajodon múlik, hogy hagyja-e. Csak egy tipp, ha visszajöttek, akkor a lánynál FINOMAN, nem féltékenységi jelentet rendezve rákérdezhetsz, hogy próbált-e nyomulni a pasi és volt-e valami. 4 év kapcsolat után a tekintetéből is tudod hogy mi a helyzet...még ha meg sem szólal is.
2014. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Költőnő? ***** válasza:
100%

ha minden rendben a kapcsolatotokban és szeret a lány, és nem kacsingat kifelé: hadd nyomuljon a srác... Majd csak észreveszi magát egyszer.

Ha vmi mégsincs rendben köztetek, akkor nem a srác a lényeges, hanem h a kettőtök kapcsolatából mi hiányzik.

2014. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!