Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Még egy lány a képben

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem meg a barátom testvérével és barátaival.

Három lány, két srác. (A barátom öccse, annak a barátnője, a barátom legjobb barátja, és két szingli lány).

Ritkán van így együtt mindenki, mert más városban élnek.

Én a párommal távkapcsolatban vagyok, most itt voltam 3 hetet nála, vasárnap megyek haza, a többiek még maradnak.

A barátom az egyik csajjal nincs olyan közeli baráti viszonyban (az öccsének a barátnőjének egy barátnője), nem sokat tud róla, de a csaj valahogy nagyon szimpatizál vele.

Mindig igyekszik vele ketten maradni, beszélgetnek csak. Ha más is ott van, nem szól hozzá. Leültem a barátomhoz, ő adott egy puszit, mire a csaj savanyú képpel nézni kezdett, és mikor észrevettem, elfordult.

Velem végképp nem kommunikál (míg a többiek igen), köszönni se nagyon akar.

Mindig keresi a barátom társaságát. Amikor a barátom bejött a szobába a többiekhez, a csaj inkább elvonult.


Mennyi az esélye, hogy elveszítem a barátom?


(Neki nem mondtam, nem akarom feleslegesen húzni az agyát, ha valami, úgyis megtudom)


én: 20l, barátom: 27F, lány: 23l


2014. jan. 3. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem ismerik egymást "régről"? Mert ez nagyon olyan szitunak tűnik, mintha mar lett volna köztük valami korábban. Mert elég érdekes lenne ha nem igy lett volna, mert akkor megis igy van pofája ennek az idegen csajnak pofakat vagnia egy olyan ember barátnőjére, akit nem is ismer annyira. Mármint szokott igy lenni, de azert elég fura a helyzet meg az is hogy "sunyiban" beszél vele..,
2014. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy éve találkoztak utoljára, amugy nem barátok, csak ismerősök. A párom annyit tud róla, hogy egyetemen tanul, és fest. Meg hogy az öccsének a barátnőjének egy barátnője.
2014. jan. 3. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ertem. Hat az a baj hogy igy látatlanba nem tudok mit mondani erre, nem ismerlek titeket. De ami téged zavar az teljesen érthető. Mondtad ezt a barátodnak?azt is megértem hogy félsz mert nem vagy ott mindig. Dehát ugye nem is lehetsz meg azert bízni kell annyira a másikban hogy nehogymár azert akarjunk mindig a másikkal lenni, hogy ne legyen esélye megcsalni. Bár sajnos en mar mindent el tudok képzelni, egyik jo barátnőm epp a napokban tudta meg hogy a szerelme akivel 5 éve van es vakon megbízott benne, megcsalta :( azóta nekem is eszembe jut hogy nehogy az en szerelmem is ezt tegye. Mert a barátnőmek kapcsolatában minden rendben volt szinte bíztak is egymásban teljesen es megis :/
2014. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!