Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni hogy nem csalna meg?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha az ismerkedésünk elején tudatta hogy ő megcsalta az eddigi barátnőit. Akkor még nem zavart mert nem úgy tekintettem rá. Többször is mondta azóta hogy nem csalna meg, neki csak én kellek. Ezen kívül folyamatosan mondja és bizonyítja hogy én más vagyok. Nagyon naív lennék ha hinnék abban hogy velem más lesz a helyzet? Ja és 4 hónapja ismerem.
2014. jún. 25. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
El lehet hinni, csak nem érdemes.
2014. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég naív lennél!

Eddig mindegyiket megcsalta akkor miért pont te lennél a kivétel?

2014. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze lehet most nem csal meg mert most így gondolja, még talán szerelmes is...de a szerelem után szerintem veled is megteszi...kutyából nem lesz szalonna!
2014. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet előre tudni. Ha nem csalta volna meg az eddigi barátnőit, akkor is lenne rá esély, hogy téged megcsal.

Nyilván így nagyobb az esély rá, hogy az eddigieket mind csalta, mert én arra gondolnék, hogy ilyen fajta.

2014. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű a többinek is ugyanezt mondta...

úgyhogy ja, elég esélyes, hogy megcsal(na)

2014. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. De oka van, hogy mindig félrelépett más nőknél. Az emberek igen ritkán változnak és akkor is katartikus élmény hatására.

Ezt a kijelentését kezelheted fenntartásokkal, de ne jobban mintha szűzies előélete lenne :)

Jól írták előttem, nem tudni, és láttunk már nem ilyen mentalitású embereket is félrelépni.

(pl: szexuális okokból ami csak a jelenlegi partnernél fordult elő)

Egyébként vágyai minden embernek vannak, idővel erősödnek.

Kizárólag egy módon lehet kizárni a megcsalást, és hazudozást, de az nem tetszene (sokszor megrökönyödést kelt), és külön szálat érdemelne. (nagyon off)

2014. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha megcsal téged? Semmi jelentősége sincsen.
2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!