Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekednél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok kapcsolatban a jelenlegi párommal. 1,5 évet a szüleinél laktunk, aztán 3 éve már külön mindenkitől csak ketten a pároméknak egy másik házában élünk. Viszont most ezt a házat el kell hagynunk,mert körforgalmat építenek a községben és a ház útba van,amit ha akarunk ha nem kisajátít az állam. Augusztus 15.-ig ki kell költöznünk. A párom terve,hogy visszaköltözünk a szüleihez, ami számomra egyáltalán nem a legjobb,sőtt kész rémálom. Míg ott éltünk többet sírtam mint nem. Mindenbe beleszóltak, egyetlen nyugodt percem sem volt ott. Sok nézeteltérés volt köztem és a szülei között,de persze és soha nem szóltam semmiért. A párom soha nem állt ki mellettem míg ott laktunk sem, és így sem mióta külön élünk. A sógorom emberszámba sem vesz szinte, még köszönni sem köszön ha találkozok vele, apósom sem szól hozzám,anyósjelölt pedig csak ha nagyon muszáj. Míg ott laktunk meggyanusított anyós,hogy elloptam a terítőjét,később persze meglett. Aztán eltűnt 40.000Ft és azzal is engem gyanusítottak,nem mondták ki,de célozgattak,aztán persze meglett hogy hol van a pénz. Én nem tudok oda visszamenni, a párom mást nem tud tenni azt mondja,csak az lehetséges,hogy oda menjünk. Mióta külön vagyunk kettecskén azóta beszélem ráfelé,hogy szeretnék már kisbabát,ő viszont nem. Míg a szüleinél laktunk addig meg azért nem lehetett,mert anyós aki védőnő azt mondta,hogy addig biztos nem fogok szülni míg ott lakunk,ő nem fogja éjszaka hallgatni,hogy kopogunk hozzá befelé,hogy nem tudunk a kicsitől aludni. És így gondolom, most ha ott lakunk, a baba tervbe sem lesz újra,ahogy eddig sem. Megmondtam a páromnak,hogy hazaköltözöm a szüleimhez, elmondtam az okokat,hogy miért nem tudok oda visszaköltözni az ő szüleihez, azt mondta,ha így döntöttem elfogadja,de szerintem úgy gondolja még én úgy is meggondolom magam. De nem. Tudom,hogy ott csak szenvednék. Így belegondolva nagyon nehéz,hogy 7 évet így itt hagyni,elköltözni,elpakolni. De képtelen vagyok ott élni, megfulladnék. Abba betegednék bele.25/N
2014. jún. 25. 19:19
 1/8 zotanbro ***** válasza:
jezusm ez a csavo..hagyd ott
2014. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tutyimutyi f a sz a barátod.
2014. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
másik lakás, albérlet nem opció? én biztos ilyesmiben gondolkodnék. ha meg mindenáron vissza akar költözni az anyjához, és addig figyelembe se veszi, hogy neked mi a jó, akkor valószínűleg elgondolkodnék, hogy az a 7 év neki is ugyanannyit jelentett-e, mint nekem...
2014. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Albérleten egyáltalán nem gondolkodik. Csak vissza a szüleihez. Azt mondja,hogy a ház felső része a miénk lenne,a szülei pedig leköltöznének hátrébb. De akkor is közös a konyha,bejárat,udvar minden egyéb más,csak a szoba nem. Ez nekem sehogy nem jó. A páromnak viszont igen. És egyáltalán nem is gondolkodik máson, hogy másképp nem-e lehetne megoldani. Am a szüleinél dolgozik gazdálkodnak,oda teszik minden téren ahová akarják,onnan kap havi 80.000 Ft fizetést,és dolgozik érte reggel 5-től este 7-8-9-ig mikor meddig. Soha nem jártunk el sehová. Teljesen befásultam már.
2014. jún. 25. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem nem élet akkor. Nem gondolod, hogy jobb életet érdemelnél? Beszéld meg először vele, és ha más a tervetek az életben, akkor tovább kell lépni. Ne akard így leélni az egész életedet.
2014. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kapna egy ultimátumot, hogy nekem ez nem jó így. Ha nem változik, isten vele.

Az élet nem élet így, 0 kilátással.

2014. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek csak nekem nem stimmelnek a számok? Most akkor "7 éve" vagytok eggyütt vagy "1,5 évet a szüleinél azután 3 éve külön"???
2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi nem stimmel ebből? 7 éve járnak, abból 1,5 évet éltek együtt a srác szüleinél, de azóta rendesen elköltöztek, és az utóbbi 3 évben normális saját lakásban laktak.


kérdező: én a helyedben nem alapoznék babát és családot erre az emberre. a szülei a munkaadói is egyben, nem fog ellentmondani nekik, nincs meg a töke hozzá. szerintem lépj le, amíg még lehet. 25 évesen nem vagy lekésve semmiről. nyugodtan találhatsz férfit magad mellé ez a puhapöts helyére, aki nem az anyja szoknyája mögül intézi a dolgait.

2014. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!