Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még elviselhető? Mit gondoltok? (agresszivitás)

Figyelt kérdés
A barátom kicsit agresszív, hamar dühbe gurul. Soha nem ütött meg, és elmondása szerint nem is tenne ilyet. De ha össze veszünk és ott akarom hagyni, le fog, leszorít. A legutóbbi ilyen esetnél nagyon megijedtem. Már feküdtünk, valamin összevesztünk, fel akartam kelni, erre ő visszarántott és erősen az ágyra szorított, jó pár percig. Nem bántott, de nagyon rossz, félelmetes érzés volt. Tapasztaltatok már ilyet? Normális ha ez néha meg esik? Én 19 vagyok, ő 24.
2014. jún. 26. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez az ember tele van indulattal, bármikor elsülhet a keze. Javaslom, hogy szakísd meg vele a kapcsolatot. Ha nem teszed, akkor pedig vállald a felelősséget.
2014. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: Nem, nem normális.
2014. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! a saját biztonságod érdekében hagyd ott különben a végén még megbánod!
2014. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én nem tenném rá a nyakam hogy nem fog megütni téged.
2014. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhagyni, nagyon szeretem. :-( Legalábbis amíg nem jár el a keze, de bízom benne, hogy nem fog.
2014. jún. 26. 00:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont azért fog megverni előbb utóbb, mert ennyire szereted, és ezt ő is tudja, hogy bármit is tesz, TE AKKOR IS SZERETED!

Egyszer eljön az a pillanat majd, amikor olyan helyen szorít meg, hogy többé nem veszel levegőt, vagy úgy megüt, hogy rossz vége lesz...

Hagyd ott! De ne szemtől szembe szakíts vele, mert akkor fog szétverni...

Amikor nincs a közelbe, akkor lépj le, vagy rakd ki a cuccait, és cseréld le a zárat!

Saját érdekedbe hagyd ott!

2014. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Mi megadtuk neked a választ: Egyértelműen állítjuk, hogy hagyd ott.


Tehát tudod, hogy mit kell tenned. Ha nem hagyod ott, akkor meg ne rinyálj, hanem vállald a felelősséget. A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

2014. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és amikor ezt felhozod neki nyugodt állapotban, hogy egy nővel így nem lehet bánni, akkor hogy reagál?
2014. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az elozo baratom ugyan ilyen volt. nem gondoltam en sem hogy bantana. azt megutott. ugy fogtam fel hogy az en hibam volt. megigerte soha tobbet nem lesz ilyen. masodszor is megutott (mint utobb kiderult azert kaptam mert megcsalt) nagyon szerettem nem hagytam el. de mikor harmadszor megutott ugy hogy az arcomon meglatszott akkor telt be a pohar... 21/l
2014. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ez a fiú idővel csak erőszakosabb lesz. Legyen önbecsülésed, ennél te sokkal jobbat érdemelsz.
2014. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!