Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még elviselhető? Mit gondoltok? (agresszivitás)

Figyelt kérdés
A barátom kicsit agresszív, hamar dühbe gurul. Soha nem ütött meg, és elmondása szerint nem is tenne ilyet. De ha össze veszünk és ott akarom hagyni, le fog, leszorít. A legutóbbi ilyen esetnél nagyon megijedtem. Már feküdtünk, valamin összevesztünk, fel akartam kelni, erre ő visszarántott és erősen az ágyra szorított, jó pár percig. Nem bántott, de nagyon rossz, félelmetes érzés volt. Tapasztaltatok már ilyet? Normális ha ez néha meg esik? Én 19 vagyok, ő 24.
2014. jún. 26. 00:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8as-Megbánja, amit tesz. Csak persze utólag. Köszi a válaszokat mindenkinek. Ha meg üt ott fogom hagyni, addig nem. Ez ilyen ha az ember nagyon szeret.. Köszi h írtatok véleményt, jöhet még, érdekel h ki mit gondol még.
2014. jún. 26. 08:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig még most kéne elhagynod. Én is együtt voltam egy ilyen pasival és én se hagytam el, amíg csak ilyeneket csinált. Aztán amikor összevert nyolc napon túl gyógyulóra, ott hagytam. És már nagyon megbántam, hogy nem előbb dobtam ki. Többet se leszek olyan hülye.
2014. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hehe nekem is volt pont ilyen kapcsolatom 4 évig voltunk együtt 20 éves voltam amikor szakítottunk ő 25 volt,tehát pont ugyanakkor korkülönbség mint nektek. pont úgy gondolkodtam én is mint te,hogy amíg nem üt meg,nem is ütött meg,de már a végén éreztem,hogy megütne ő csak azért nem teszi,mert elmondanám mindenkinek és égő lenne neki. bár az más kérdés,hogyha elvett volna nem vert volna meg. mindig azt hittem,hogy soha nem csalna meg,meg ő is úgy szeret blbbla hát az lett a vége a sok tűrésnek,hogy egy barátnőmmel lelépett :) szóval én a nyakamat teszem rá,hogy az ilyen agresszív fiúkák hűtlenek. gondolom le is korlátoz téged? mert engem korlátozott,féltéken volt mindenkire. minden hülyeségen összeveszett velem. utólag én is azt mondtam,bárcsak szakítottam volna vele még akkor! de amikor a kapcsolatban voltam én is képtelen voltam ott hagyni,merthogy szeretem. na el kell hogy mondjam én azóta ismerem csak igazán mi az a boldogság :)
2014. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Engem szerencsére nem korlátoz le. Bulizni is mehetek nélküle, fiú barátaimmal is találkozhatok. Ilyenekbe nem szól bele, de azt nem is hagynám. :-)
2014. jún. 26. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!