Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lepjek tul? Mas hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul? Mas hogy csinalja?

Figyelt kérdés

Parom a kapcsolatunk elejen tobbszor is nagyon megbantott, hazudott nekem, kijatszott. Konkretan ket alkalom volt, mindketto masik novel kapcsolatos, nem tortent semmi testi dolog, csak durva flort, ami szamomra oriasi csalodas volt, mert azt hittem szuperul megvagyunk. Mindez a kapcsolatunk elso 3 honapjaban tortent, igy vissza nézve nem tudom miert nem szakitottam vele, mar akkor is nagyon szerelmes voltam bele, meg hat igazabol nem tortent semmi, de bennem iszonyat mely nyomot hagyott, feler egy megcsalassal, mert olyan szepen beszelt ezekkel a lanyokkal, ahogy velem akkor soha.

Azota eltelt tobb mint fel ev, megbeszeltunk mindent, atragtuk a dolgokat szazszor, sokat valtozott, erzem, hogy nagyon ragaszkodik hozzam, ahogy en is hozza. De idorol idore elojonnek ezek a dolgok bennem, es borzasztoan elszomorit, az onbizalmam ismet a beka segge alatt, raadasul a harag is bennem van ilyenkor. Ez altalaban akkor fordul elo, mikor nem vagyunk egyutt, mert a parom dolgozik ejszaka.

Szoval tipikusan ez a "nincs gond, csinalok magamnak" tipusu helyzet all fent, azonban nagyon meg tudja keseriteni a mindennapjaim, raadasul nem mulik a haragom sem, csak inkabb a lanyok fele iranyul (tudom, nem igy kene). Aki volt hasonlo helyzetben, nagyon halas lennek, ha segítene nekem, es elmondana neki hogy sikerult tullepni. Szakitani nem szeretnek, mert mostanra tenyleg teljesen jo a kapcsolatunk, ritkan vitatkozunk, akkor is mindig sikerul megbeszelni, illetve nem erzem, hogy barmiben hianyt szenvednek a kapcsolatunkban, nagyon szeretem, es ugy erzem o is engem. Altalaban probalom elterelni a figyelmem, de nagyon nem hat...


2014. jún. 26. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy vagy szereted és megbocsájtasz neki, vagy szakítasz vele. Ha megbocsájtasz, akkor nem gondolsz ezekre, és 100%-ig megbízol benne, mintha mi sem történt volna. Dönts, és tartsd magad hozzá.
2014. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos én is olyan vagyok mint Te hogy nem igazán tudok rég elmúlt dolgokon túllepni, szóval nem tudom hogy old meg. Ha tudnám már én is megoldottam volna magamnak ezeket a dolgokat :( DE egy valamit tudok.

Én is olyan voltam mint a párod a mostani kapcsolatom elején annyi kulonbseggel, hogy nekem csak 1 konkrét ferfi volt a párom mellett. Ki se derult tulajdon keppen vegul az a ferfi egy csúnya veszekedes miatt leépült soha tobbet nem beszeltünk. Azota semmi ilyesmi nem tortent, egyszerüen őrültem szeretem a mostani párom, mégcsak másik pasi gondolata sincs bennem, megse nézem az utcán a vonzó ferfiakat, vagy rajuk se kattintok a facebookon. Az első pár hónapban egyszerűen bennem még nem alakult ki mély érzelem azért történhetett meg ez. Elmondtam neki azota hogy massal is talalkozgattam az elejen, tehat mi is megbeszeltuk alaposan. De semmi oka nincs már féltékenykedni, szóval remelem ez a történet kicsit jobb kedvre derít mert ezzel csak azt akarom mondani h van ilyen mással is és hogy bízz a párodban, neki már senki más nem kell csak te :) a többi lány had irigykedjen h téged választott ők meg mehetnek a...;)

2014. jún. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a tüskét nem lehet teljesen kipiszkálni, már mindig ott lesz. Lehet hasonlítani a barátságról szóló mondásra: "A barátság aranyfonál, amely könnyen elszakad. Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."
2014. jún. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ez a helyzet nálam is,bár az én párom "csak" egy nővel kavart.Lassan eltelt egy év,de még mindig bennem van a tüske.Az fáj a legjobban,hogy hazudott.És ami bosszant,hogy féltékeny lettem!Soha nem voltam!Nagyon szenvedek,pedig minden tökéletes lehetne,ha nem így indul a kapcsolatunk.
2014. jún. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Te is a tökéletes embert és a tökéletes kapcsolatot keresed.

Tudom bántó ami történt, de hidd el mindenkivel van "valami" probléma, amin lehet vekengeni.


Tehát nagy baj nem történt, az önérzeted sérült. De már megváltozott, a kapcsolat elején biztosan nem is voltak olyan mélyek még az érzelmei, hogy akkor a hibát belássa.


A jelenben élj, ne a múltban. Baromi nehéz, mert én is ilyen vagyok, de ilyenkor arra gondolok, hogy senki sem tökéletes, és csak magammal tolok ki, ha azt hiszem, bárki is makulátlan ezen a világon. a hozzánk hasonlóaknak ezt kell megtanulniuk, elfogadni, hogy a tökéletlen a tökéletes, másokat a hibáikkal együtt kell elfogadnunk, különben egy életre magányosak leszünk.

2014. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen.Állandóan flörtöl.Akár a jelenlétemben is.Ha szóvá teszem,jön a bosszú.Segítséget kértem kívülről,de erre az a válasz,hogy "te választottad,neked biztos így jó"

Ez tévedés.Nem jó.

Túl lépni nem lehet igazán szerintem,mert ha egyszer volt ilyen,akkor máskor is lesz.Azt javaslom,hogy legyen "B " terved és foglald le magad.

2014. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kisgyerek is megbotlik ha járni tanul,mégsem fog bukdácsolni egész életében.Ha azóta minden rendben,élvezd a jelent,ne rágódj a múlton.El kell felejtened,mintha egy rossz álom lett volna.
2014. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, sok ember szeret szenvedni. Te szeretsz? Ha nem, akkor miért nem hagyod a múltat a p**csába? Minek kell újra és újra arra emlékezned?! Tudatosan ne gondolj rá. Őszintén: az a múltbéli eset mi a f**szt tudna neked most ártani? :D Ilyen hülyeséget... Bírom amikor az emberek elrontják a kapcsolataikat ezer éve történt dolgokkal...
2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Szerintem nem konkrétan az elmúlt eset a fájó,hanem hogy odalett a bizalom.Ami ugye megmérgez bármilyen jó kapcsolatot.
2014. jún. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:) Megnyugtatott amit irtatok, hogy valoszinuleg nem voltak mely erzelmei, ezt be is vallotta, de valoban a bizalom, ami odalett, illetve attol felek, hogy egy-egy esetleges kesobbi hullamvolgynel nem jon-e majd ez ujra elo.

En is nagyon feltekeny vagyok, ram sem volt jellemzo korabban, illetve hatalmas onbizalomhianyom lett, amibol mar szerencsere kezdek kijonni, de volt olyan, hogy elsirtam magam a tukor elott, holott borzaszto vekony voltam.

Nehez ezt elmagyarazni, egyszeruen olyan volt az egesz mar a kapcsolatunk elejen, mint egy alom, es ez az egesz egy pillanat alatt osszeomlott.

Koszonom megegyszer, remelem nektek is megoldodnak a problemaitok:)

2014. jún. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!