Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik párkapcsolatban élnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek, hol oldjátok meg? (lent)

Figyelt kérdés
Fiúk is, de főleg lányok válaszát várnám! Én ismerőseimet körbekérdeztem, a fele azt mondja ő nyugodtan szellent egymás előtt, a másik vele viszont azt hogy ha teheti akkor nem, pedig a többség már évek óta együtt van. Szőval őszinte leszek, nem tudom mit tegyek most. Ti hogyan oldjátok meg?
2014. jún. 26. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetes biológiai folyamat... Ha tehetem, próbálom diszkréten... félre lehet vonulni..

De ha kicsúszik, akkor ez van, nem csinálok belőle tragédiát... eleresztem, hogy bocsika... :)


Persze trombita hangversenyt nem rendezünk...


Mondjuk mi már nagyon régóta együtt vagyunk...

2014. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi hát, én mindig suttyomban, a párom pedig csak nyugodtan. Mondjuk zavarni nem zavar. Mi 3 éve vagyunk együtt.
2014. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy öreg néni azt mondta,onnantól komoly egy kapcsolat,ha már mertek egymás előtt szellenteni:)
2014. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy természetes biológiai folyamat ellen nem tehetsz semmit, nem is kell. Nyilván nem egymás orra alatt durrogtatunk, de ha kicsúszik, akkor kicsúszott, nem csinál belőle ügyet egyőnk sem. A gyerekek meg pláne nem zavartatják magukat. :)
2014. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha kicsusszant a dolog, akkor hogyan kezelitek? Ignorálva van, vagy egy kis mosoly belefér?
2014. jún. 26. 09:02
 6/14 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan beszélhettek is róla :D
2014. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Röhögünk egyet :)
2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én igyekszem diszkréten, a barátom se eregeti a galambokat mellettem. álmomban viszont nem tudom kontrollálni, olyankor esélyes, hogy kicsúszik. főleg, hogy laktózérzékeny vagyok, és ha egy kicsi tejet is eszek, pl reggeli müzlihez, akkor másnapig csak szellentgetek. elég kellemetlen. de mit lehet tenni? :(
2014. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lazán kell ezt kezelni.

Pl egyszer meglátogattam húgomékat. Sógorom egy takaró alatt feküdt, húgom mellette ült, én meg egy fotelben, söröztünk. Egyszer csak sógorom olyan pingvint eresztett el, hogy majdnem leszakadt a plafon. Utána meg elkezdte betűrni a takarót a lábai alá, hogy "fú b*szk*, ez nehogy kiszabaduljon a takaró alól, mert mindannyian meghalunk" :D Percekig szakadtunk a röhögéstől :D

2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi eleresztjük egymás előtt a békegalambokat ha ketten vagyunk és nevetünk egyet rajta xD persze mindig bocsánatot kérünk érte de hát mindig azt mondjuk egymásnak hogy nyugodtan hisz az az egészségesebb minthogy visszatartani azt begörcsöl a hasunk 19/F :)
2014. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!