Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar rengeteg pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rengeteg pasi csak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elég sokat ismerkedek, de néhány nap után kinyögik a pasik, hogy laza kapcsolatra vágynak, mert túl sokat csalódtak már. Elég furcsa, hogy rengetegen jönnek ezzel az indokkal, ráadásul ez nagyrészt a 23-28 éves korosztállyal van így, még csak nem is a 18-20 éves, általában éretlenebb srácokkal.

Direkt nem általánosítok, de nem egy ritka jelenség.


2014. jún. 26. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert a szex jó ... értem? :)
2014. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A legtöbben energiaminimumon tartják az ilyen dolgokat, én például sok nővel találkoztam, aki ismerkedni akar, de azután várja, hogy történjen valami, "szemezget" a pasikból.


Amúgy is pár nap alatt lefolynak manapság az ismerkedése.(ez egy olyan dolog, amit nem értek, az aranyhalam nem ismerem ki egy hét alatt)

2014. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyrészt volt már szexkapcsolatom, nem is egy, jó volt, nagyon is, de egy idő után azért vágytam arra, hogy valakivel több is legyen, hiányzott egy kis romantika, nem feltétlenül életem szerelmét kerestem/keresem, de azért jó, ha valakivel egyéb is lehet, mint heti x dugás/szeretkezés.

Másrészt én is csalódtam már, elég durván is, de valahogy nem értem, miért jó évekig inkább magányosnak lenni meg érzelmek nélkül dugogatni.:)

2014. jún. 26. 09:51
 14/17 A kérdező kommentje:

#5, én is voltam így, exemmel szintén így indult a dolog, aztán egy évig együtt voltunk..de ez szerintem nagyon ritka dolog. :)

Tény, hogy kell a szex, én is baromira igénylem, de azért egy idő után hiányzik egy kis bújás is. Az a pasi meg baromi ritka, aki szexkapcsolatban is figyelmes, hajlandó dumcsizni is és nem jár össze más lányokkal is. :)

2014. jún. 26. 09:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

egy szólással élve:

"Ha ló nincs, szamár is jó"


-szerelmet nem könnyű találni, viszont ha valaki jól néz ki működik a kémia -beérjük ennyivel is bár nem az igazi

.amúgy meg nincs teljesen érzelemmentes szexkapcsolat

2014. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"nincs teljesen érzelemmentes szexkapcsolat" - hidd el, ismerek pár embert, akik számára teljesen az, és csak 2-3 óra szex van heti x alkalommal. :)

Bár kinek mi a határ egy ilyen kapcsolatban.

2014. jún. 26. 10:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Van aki szimplán csak nem akar többet, mert elvan a maga kis világában, eléldegél, és csak szexelni akar néha.
2014. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!