Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztük valami?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve együtt vagyunk. Van egy lány barátja néhány éve, aki régen bejött neki(gondolom akkor most is), de akkor nem próbálkozott be nála, mert épp volt a lánynak barátja, viszont már nincs. Azóta találkozgatnak néha. Amikor barátom épp a telefonján irkált, ahogy odanéztem, láttam, hogy a csaj írt neki, hogy találkoznak-e akkor a héten. Valószínűleg a barátomnál fognak iszogatni, mert egyedül lakik, és oda szokta hívni ismerősöeit. Félek, hogy ha még isznak is, akkor nem fogják visszatartani magukat és megtörténik a dolog. De ha így is történik, én erről ugye nem szerzek tudomást. Hogy deríthetném ki mégis majd, hogy volt-e köztük valami? 24 L
2014. jún. 26. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Neked ez így rendben van,hogy csajok mászkálnak fel a pasidhoz?És még neked kell izgulni rajta,hogy megd*gja-e?
2014. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintért már hozzá lehet jutni ilyen kis rejtett kamerákhoz.
2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, hát ez így elég para. A pasid részéről szemét dolog, hogy iszogatást rendez, a csajt meghívja, téged meg nem. Az meg még nagyobb szemétség,ha csak azt a csajt hívja, mást pedig nem. Mindenképp beszélned kéne a pasiddal, hogy miért találkozgat azzal a csajjal! Mondd meg neki, hogy neked ez baromi szarul esik, és fejezze be! Ezt még most mondd meg neki, mielőtt találkoznának. Ha szeret téged, akkor remélhetőleg offolja azt a nőt, és nem találkozgat vele többet. Ha viszont felidegesíti magát ezen, és mégis elhívja a csajt, akkor ott gáz van, valószínűleg bejön neki valamilyen szinten.

Nem mondom azt, hogy dobd ki a srácot egyből, ilyet nem is mondhatok, mert nem ismerem a sztori szereplőit, de én nem lennék rest odamenni a pasim lakására, amikor megy a csaj. Csak meg kell tudnod, hogy mikor lesz pontosan ez az iszogatós nap. Mégiscsak a Te pasit 1,5 éve, ne hagyd, hogy valaki lecsapja a kezedről azt a kapcsolatot, amit felépítettél!

Ha odamész, és látod, hogy csak ketten vannak, esetleg még flörtölgetnek is egymással, akkor ott helyben mondd meg nekik, hogy ez undorító, és ha még a barátodnak áll feljebb, akkor hagyd a francba, keress másik palit! Amúgy meg már most is ismerkedhetsz, abban nincs semmi, végülis ő is azt teszi...


24/L

2014. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Nem lehet h csak te látsz rémeket ?
2014. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaa, meg ha mondja, hogy iszogatni fognak, akkor mondd neki tök természetesen, hogy "Oké, mikor menjek, milyen piát vigyek?" Ugye ezzel azt mondod, hogy Te is menni fogsz. Figyeld a pasid arcát! Vajon hogy reagál, ha veszi az agya, hogy Te is menni akarsz? :D

11 órási voltam.

2014. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a megcsalós rész az én kitalációm jelenleg. De az valószínűleg megtörténik, hogy kettesben fognak iszogatni. És az is tény, hogy régen összejött volna a lánnyal, ha nem lett volna barátja. Tanácstalan vagyok, mert nem akarok jelenetet rendezni, meg tiltani sem, mint egy hisztis barátnő, de szörnyen zavar a dolog. Lehetséges lenne, hogy tényleg csak baráti a találkozó?
2014. jún. 26. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Futhat a dolog baráti találkozó címszó alatt, de ez, hogy kettesben iszogatnak, akkor nincs rendjén. Valamelyik biztos többet akar a másiktól! Alapból nem lenne szabad a barátodnak egy másik csajjal kettesben iszogatni, főleg, hogy veled jár. Nem lenne gond, ha téged is elhívna, vagy másokat is, és akkor baráti társaságról lenne szó, de ez így nagyon nem oké.

1,5 év után megérdemelsz annyi jogot, hogy rákérdezel a barátodnál, hogy mi akar ez lenni! Ne hagyd, hogy palira vegyenek!

2014. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

Sztem simán lehet csak baráti tali. Igazából neked kell érezned h milyen a kapcsolatotok, illetve h elvileg megbízhatsz e a pasidban.

Az, h régen mi volt, egy dolog. A most a lényeg és nem a tegnap.

2014. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt veszem észre, hogy téged nagyon zavar ez a dolog. Ez így nincs rendjén!!! Nem élhetsz olyan párkapcsolatban, ahogy állandóan azon agyalsz, hogy vajon lefekszik-e azzal a csajjal, vagy sem. Engem is baromira idegesítene!

Persze lehet, hogy baráti, de kérdezz rá a pasidnál, hogy miért találkozgat vele, és miért nem csinál vele olyan programokat, ahol Te is ott vagy! Ezt mindenképp meg kell beszélned vele, egy ilyen békát nem nyelhetsz csak úgy le! Ha ad normális magyarázatot, és úgy érzed, hogy igazat mond, akkor oké, de mindenképp kérdezz rá!

2014. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!