Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy képtelen vagyok a szeretetre, nem szeretek senkit. Korábban nagyszívű, kedves embernek tartott mindenki, kivétel nélkül. Mások segítésének akartam szentelni életem. De most mi lesz így, hogy tudok másokon segíteni, ha képtelen vagyok szerettel fordulni másokhoz?

2014. jún. 26. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha képtelen vagy szereti? Az emberek többsége úgyis csak 1 embert szeret. SAJÁT MAGÁT. Nem dől össze akkor sem.a világ ha nem kedves nővér lesz belőled hanem katonai mesterlövész.
2014. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szüleidet családtagjaidat se szereted?
2014. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!