Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pasi akinek magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek magasabb a barátnője? Hány centivel kb? Nálam 3 de azért eléggé látszik. Működhet egy ilyen kapcsolat? Anyám is magasabb volt apámnál, én is kifogtam hogy pont egy olyan csajt szeretek.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 8


A 6. hozzászólásban feltett kérdésre ezt válaszoltad?


"pont nem ezt írtam"


Értem, hogy nem ezt írtad. Épp arra lettem volna kíváncsi, hogy te valóban úgy gondolod-e, hogy bármekkora pénisze van egy férfinak, a nő mindig örülne egy annál nagyobbnak, sőt ez a nők számára fő szempont párválasztásál.


Tényleg szeretném megérteni, hogy valóban így értetted-e a hasonlatot, és komolyan hiszel-e ebben.

2014. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

miért vagy kíváncsi olyasmire, ami meg sem lett említve részemről? a környezeted szerint biztosan nagyon jó a logikád, de szerintem az emberi kommunikáció egyik alapvető tartópillére az, hogy még hangyányit sem forgatjuk ki a másik szavait csak azért, hogy aztán diadalmasan lecsapjunk egy demagógiával kiprovokált válaszra (amit most sajnos nem fogsz bezsebelni)

ez a topik arról szól, hogy van-e bármi jelentősége annak, hogy egy nő magasabb a fickójánál, vagy sem. én azt mondom, hogy a világon semmi, ugyanis egy nőt és egy férfit nem az köt össze, és nem az tartja őket együtt, hogy mindenféle retardált "normának" megfeleljenek, hanem az, hogy mennyire értik meg egymást, és kielégítőnek érzik-e a szexualitást

de a legtöbb esetben a kielégítő szexualitás is bőven elég, az ember ugyanis jól akarja magát érezni a kapcsolatában elsődlegesen

szóval nem arról van szó hogy 50 centis lófasszal lehet valaki a legnagyobb császár, hanem arról, hogy egy épelméjű nőnek bizony a centi köldök alatt fontos, mert elélvezni attól fog

vannak nők, akik a férfias férfiakat keresik, és vannak, akik társkeresőkön rohadnak el, beállítva a magasságot "százkilencventőlre"

2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!