Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rámtámadt, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rámtámadt, most mi legyen?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 éves, mióta az eszét tudja rajzol és fest, tegnap is hagyta száradni az egyik festményét én meg véletlenül nekimentem, használhatatlan lett az egész. De a barátnőm is ott volt és látta, rámtámadt, ütött, elküldött melegebb éghajlatra, aztán egy ideig szóba sem állt velem, végül tekertem neki egy zöldet, amiatt állt csak szóba velem. Egy idő után bocsánatot kért, de nem értem, egy festmény miatt miért tehette ezt velem? Mert teljesen egyértelmű, hogy engem szeret a leginkább ezen a földön, de hirtelen jött ez a kirohanás. Nyugalomban élünk, a barátnőm sikeresen le OKJzett, anyagi gondjaink sincsenek, az a festmény meg sehova sem kellett. 6 év alatt egyszer sem viselkedett így. A kapcsolat első évében volt hisztis a menstruációja miatt, de a hisztizésről leszoktattam. Vajon mi lehet a gondja, hogy így rámtámadt? Máskor is véletlenül leettem egy aktot, ami a konyhai asztalon maradt, akkor azt mondta, hogy nem gond.
2014. jún. 27. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Drogos hippik vagytok, ki tudja, előtte is tolhatott már valamit ami felpörgette...

Egyébként alig érdekkapcsolat ha a cuccal ilyen könnyen megvesztegeted...

2014. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak füvezünk, a barátnőm sokkal ritkábban és tudom, hogy ezen kívül semmit sem próbálna ki, látszott volna rajta. Füvet sem szív gyakran (kb heti rendszerességgel csak), mert a nagynénje drogosokkal foglalkozik és azt tapasztalják, hogy a fű elősegíti a skizofrénia kialakulását, ha túlzásba viszik a fogyasztását. Ha meg valakinek érdekkapcsolat, akkor az én lennék (de nem érdekkapcsolat). Mindig így volt, hogy ha be volt sértődve csak cigizni vagy szívni volt hajlandó velem, aztán mindig lenyugszik.
2014. jún. 27. 09:31
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Remélem, ez csak kamu...
2014. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem az...
2014. jún. 27. 09:40
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Remélem ezt a magyarázkodázkodást te sem gondolod komolyan. "csak füvet", "csak hetente" szánalom. Nem baj, majd pár év aztán talán rájössz...
2014. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Valószínüleg jól sikerült a kép és szerette volna, ha megmarad az utókornak. Mindenesetre világosítsd fel, hogy úgy hadakozzon, hogy legközelebb lehet, hogy visszaütsz. Temperamentumos menyecskének tűnik. :)

Szmókvídevridéj

2014. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Elvonási tünetei vannak és ideges. Kész
2014. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok úgy válaszolni, hogy félreteszem a drogosokkal és egyéb tudatmódosító, addiktív szereket használókkal kapcsolatos negatív sztereotípiáimat.


Szóval: mondd, te komolyan ennyire buta vagy? Ugye, fogalmad sincs, hogy miért támadt rád? Jó, semmi probléma, vannak ilyen sekélyes emberek...

Igen, azért, mert tönkretetted a munkáját. Még mindig nem érted, hogy miért? Itt nem arról van szó, hogy valami gazdaságilag kellett-e neki vagy sem, hanem arról, hogy egy laza mozdulattal tönkretetted a munkáját, amibe ő nem kevés erőt beleölt.


De ehhez is kell egy bizonyos szintű érzelmi intelligencia, hogy ezt valaki megértse.

2014. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Na azért a szesz sokkal előbb okoz függőséget, évente rengeteg ember hal meg alkoholmérgezésben. A fűtől eddig hányan haltak meg? Ja hogy senki? Nem baj, a halált okozó szer akkor sem elitélendő, de a fű az rossz, semmire sem jó, hiszen ha beszív az ember még tud vezetni is, nem lesz agresszív, jó kedve lesz és kellemesen álmos, szörnyű, mert az alkoholnak szent a hatása, mert agresszív leszel tőle, hánysz, nem tudsz vezetni... Ezaz... Gratulálok az emberiségnek. Nem hiába költözünk nemsokára hollandiába.


Végül jobb lett amúgy a festmény, mint volt, mert egy tömbházat festett le, amit kidekorált, ez pedig kicsit elmosódott, kapott körvonalakat és sokkal elvontabb lett.

2014. jún. 27. 09:56
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha te azt hiszed, hogy befüvezett állapotban volán mögé lehet ülni, akkor súlyos tévedésben vagy!
2014. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!