Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rámtámadt, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rámtámadt, most mi legyen?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 éves, mióta az eszét tudja rajzol és fest, tegnap is hagyta száradni az egyik festményét én meg véletlenül nekimentem, használhatatlan lett az egész. De a barátnőm is ott volt és látta, rámtámadt, ütött, elküldött melegebb éghajlatra, aztán egy ideig szóba sem állt velem, végül tekertem neki egy zöldet, amiatt állt csak szóba velem. Egy idő után bocsánatot kért, de nem értem, egy festmény miatt miért tehette ezt velem? Mert teljesen egyértelmű, hogy engem szeret a leginkább ezen a földön, de hirtelen jött ez a kirohanás. Nyugalomban élünk, a barátnőm sikeresen le OKJzett, anyagi gondjaink sincsenek, az a festmény meg sehova sem kellett. 6 év alatt egyszer sem viselkedett így. A kapcsolat első évében volt hisztis a menstruációja miatt, de a hisztizésről leszoktattam. Vajon mi lehet a gondja, hogy így rámtámadt? Máskor is véletlenül leettem egy aktot, ami a konyhai asztalon maradt, akkor azt mondta, hogy nem gond.
2014. jún. 27. 09:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem dolgozott rajta túl sokat. Csak egy tömbház volt, ezért nem értem miért ennyire fontos neki, hogy még rám is támadjon érte. És végül sokkal jobb lett, arról nem is beszélve, hogy véletlen döntöttem le a földre. Anyátok sem vert meg gondolom, amikor véletlenül elejtettetek valami csészét kiskorotokban.
2014. jún. 27. 10:00
 12/23 A kérdező kommentje:
Befüvezve lett meg a jogosítványom.
2014. jún. 27. 10:00
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

A kérdés abszolút nem a fűről és az alkoholról szólt. Mindenki azzal pihenteti magát, ami tetszik neki. Van aki még alkoholt sem iszik. Ne tereljük el a medret, a magyar fórumok kilométer hosszan vannak tele a hülye drogos vs. köcsög alkoholista vitákkal. És mind meddő.

Én látatlanban is bírom a posztolót és a b.nőjét, bár fiatalok rendesen de csak el tudják dönteni, hogy mi esik jól nekik.

2014. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy, az érzelmi intelligencia nulla.

Azt meg ne magyarázd már meg, hogy jobb a fű mint a pia. Ugyanolyan függő lehetsz. A jogsit bárki meg tudja szerezni, épeszű ember ezzel sem vág fel. Gondolom a reakcióidő stb szintén nem mond semmit. De vezess nyugodtan, de majd ne lepőjd meg ha nem élesztelek újra ha árad a fű szaga a kocsidból (képzett elsősegélynyújtó vagyok)...

2014. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy most is megvolt neki? így a 2 negatív dolog felerősítette egymást, és ezt hozta ki belőle?
2014. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es. Képzett elsősegélynyújtó.

Kemény szavak. Buta, meg érzelmi intelligencia. És közben nem élesztenél újra valakit, mert fűszag jön a kocsijából? Gondolom akkor sem, ha c.igány-zs.idó-h.omár-magas-alacsony-férfi-nő. Ezt is a tanfolyamon mondták, hogy jogodban áll szelektálni? Egy igazi nagyképű poetsch vagy. Elvenném az elsősegélynyújtó "végzettségedet" örök életedre, de még az emberek környékéről is eltiltanálak. Gondolkozz!

2014. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a sztereotípia, hogy ha füvezek, akkor azt úgy szívom, mint a cigit. Én párnaponta a haverokkal vagy a barátnőmmel szoktam, sőt, a barátnőm családjával is, mert hollandok, mégis sikeres, gazdag emberek. A kocsimból de rólam sem szokott fűszag áradni. Értem én azt is, hogy a reakcióidő lelassul, de mivel nekem alapból nagyon gyors, a fű csak a normál értékre lassítja le. Van akinek meg alapból lassú. Ilyen például a barátnőm. Szoktak is vele viccelődni, hogy 5 perccel indulás előtt kell elkezdeni integetni, mert a Dóri 3-4 perc után fogja csak fel, hogy integetnek. De azért valljuk be, lényegesen több autóbaleset történik alkphol befolyásoltsága alatt, mint befüvezve.
2014. jún. 27. 10:27
 18/23 anonim ***** válasza:
OFF: nem jobb, viszont kevésbé veszélyes, nem készíti ki a szervezetet, rövidebb ideig tart a hatása stb...volt osztálytársamat egyszer alkoholmérgezéssel bevitték s bent állapítottak meg 3.5-ös értéket, mikor már jó 3-4 órája józanítgattuk
2014. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Végülis de, megvan neki, lehet emiatt kapott dührohamot, de kicsit megijedtem tőle, hogy ilyenre is képes. Nem gyengén ütött meg. Pedig gyakran birkózunk, és mindig olyan kis törékenynek tűnt eddig, de legalább attól már nem kell tartanom, hogy nem képes megvédeni magát :DD
2014. jún. 27. 10:33
 20/23 anonim ***** válasza:
Általában minden művész bogaras, ráadásul füvezik is... Nem értem mit eszel azon az eszetlen tyúkon...
2014. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!