Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg, hogy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy az én akaratom is érvényesüljön a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 23 éves, külön élünk a szüleinkkel. Minden hétvégén együtt vagyunk és velem csak annyi a programja, ha náluk vagyunk, hogy egész nap ül a gép előtt és CODozik és délután megy focizni a haverjaival, én meg kint ülök a portásnénivel és beszélgetek! Miután hazamentem, mondta a haverja, hogy menjen már ki vele kocsikázni, meghívja kajálni! Én erre bepöccentem, mert végiguntam az életemet hétvégén, nem csináltunk szinte semmit! Én nagy unalmamban kitakarítottam a konyhájukat, az előszobájukat, a barátom szobáját, lementem a kutyához játszani, utána meg az anyukájával sütöttem ki kaját! Majd szólt, hogy idő van és menjünk ki focizni! Ha náluk vagyok, akkor egyszerűen nem tudok 8-tól, 9-től tovább aludni, pedig nagy alvó vagyok! És ő ezért engem mindig lecsesz, hogy hogy lehetek ilyen, direkt felkelek, hogy ő ne tudjon CODozni, bezzeg nálunk... Volt úgy, hogy direkt nem keltem fel még több óráig, csakhogy ne legyen balhé... hozzáteszem, minden egyes nap egész nap vagy legalább este játszik ezzel a játékkal! Nálunk én általában 11-12-ig alszok, kollégiumban is maximum 10 óráig tudok aludni. Otthon nem tudom miért, délig is megy és már megpróbáltam magamat mindenhogy észhez téríteni 8-kor vagy 7-kor (amikor ő kel), egyszerűen kóma vagyok és nem tudok felkelni! Azt mondta, hogy direkt szivatom! Merthogy amíg én alszok, én nem foglalkozok vele! De addig a családtagjaim lemennek vele focizni, pingpongozni vagy éppen apa befogja kicsit dolgozni! Szóval ő nem unatkozik... Ma úgy volt, hogy kijön, de pont úgy ért volna haza, hogy pont elérte volna a buszt, de ő különböző kifogásokkal jött, csakhogy ne ma kelljen, mert ő megy focizni! Tudni illik minden egyes nap megy focizni, aminek nagyon örülök, mert nem egész nap a gép előtt peshed, de ma megbeszéltük a találkát és nem jött el....összeveszett velem ezen, hogy én mekkora hülye vagyok, hogy nem értem meg, hogy ő nem éri el a buszt. Erre kiszámoltam neki, a buszig még volt hátra negyed órája, majdnem a buszmegálló mellett laknak, szóval 2 perc, mire kiér... erre mire kiszámoltam, mondta, hogy nem akar erről beszélni, ő ma megy focizni és hagyjam békén. Könyörgök már neki egy ideje, hogy csináljunk már közös programot, amit mind2en élvezünk, de nem... neki csak ez az élete! Ha pedig csinálok közös programot vagy idehaza (vagy a környéken) vagy náluk, rögtön leordítja a fejem, hogy neki nincs kedve ahhoz... de bezzeg nekem legyen kedvem nézni, ahogy ő lő, meg legyen kedvem 4 órát kint ülni a napon a portással.... ha megszólalok, hogy mást is csináljunk már, lehülyéz... ez csak 2 példa a 1,5 évünkből, rengeteg ilyet tudnék felhozni! Nagyon sok pénzzel tartozik nekem és ma azt mondta, hogy meg sem tudja adni! Pedig nyáron szükségem lenne rá... Mit csináljak, hogy én is tudjak ebben a kapcsolatban érvényesülni? Bocsi, ha hosszúra sikeredett, de ki kellett írnom magamból...

2014. jún. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyan te ezt párkapcsolatnak nevezed????

Ennyi erővel.. omg.

2014. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
miért vagy vele?
2014. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek pasikat, min olyan kelekótyák, tudjátok ezek a díszpávák, akikben semmi férfiasság nincs vagy éppenséggel katonaság hiányában elnyálasultak. Vagy esetleg végigdugták a környéket. Van még egy: rengeteg anyuci kisfia van! Én nem szeretnék egy 2-3 hetes párkapcsolatot, manapság ez nagyon nehéz. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, sok ismerősöm 25-30 éves korában még anyukájával lakik O.o És amikor ezt végiggondolom, eszembe jut, hogy ha van is pár FÉRFI (manapság csak pasik vannak, akik a férfi fogalmától fényévre vannak), azoknak már van vagy párjuk vagy tuti nem én kellek nekik! Ha ismernék jó pár ilyet, akit tudnám, hogy megbecsülne, egy percig sem gondolkoznék! De őszintén, csömörből vödörbe nincs kedvem átmászni...
2014. jún. 27. 18:58
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:

tehât beletörödtél


pedig egyébként normálisnak tünsz, a helyedben lelécelnék és hidd el hogy lesz jobb. ennél egyedül is jobb.


vagy: kirakod és elgondolkodik magán


sok sikert, fel a fejjel;)

2014. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Max. ha nem találok pasit, akkor majd meglátogatom a spermabankot gyerekügyben :D :D
2014. jún. 27. 19:09
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
a szexshopot pedig más ügyben...
2014. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hja igen, a barátom szerint nimfomániás vagyok, mert naponta egyszer vagy 2 naponta egyszer szeretnék szexet... :D
2014. jún. 27. 19:21
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
tényleg keress olyat aki megèrdemli hogy törödj vele:)
2014. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!