Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követem el mindig ugyanazokat a hibákat a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Annyira tipikus... túlszeretem a Kedvesemet, folyton vele akarok lenni,ha dolga van hisztizem, hogy már megint alig vagyunk együtt. Mindig eljátszom a mostani Párommal is,utána meg lelkiismeret furdalásom van. Nagyon rosszul szeretek de hogyan lehet ezen változtatni? Hogy ne akarjam ennyire birtokolni.
2013. júl. 23. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig minden kapcsolatomban ezt csináltam de képtelen vagyok változtatni. :-(
2013. júl. 23. 21:09
 2/8 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
56%
vegyél egy kutyát
2013. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd találsz egy olyat aki szintén ilyen tipus :)
2013. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld lekötni magad te is.Nem jó ennyire függeni másiktól,mert magadnak ártasz csak vele.
2013. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akit még rosszul sem szeretnek.
2013. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mielőtt balhézol gondolkodj el rajta, hogy megéri? Megérné ha elege lenne és elhagyna? Ugye nem?!?! Na ezt gondold végig... és csak akkor balhézz ha komoly okod van rá. De akkor is próbálj meg elszámolni 10-ig... :)
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ugyanúgy kezelni (nagyjából) ahogyan ő téged. Járj el a barátaiddal, segíts otthon, nézz filmeket olvass-akármit, hogy elfoglald magad. Gondolj bele, hogy neked hogy esne, hogyha nem hagynának neked levegőt.

Egy idő után úgyis kialakul majd a dolog :) Csak egy kicsit figyelj oda, nem lesz gond :)

2013. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a tied.

Egy másik ember, örülj, ha a közeledben van - nem fog ez sokáig így lenni.

2013. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!