Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszút elé állítsam, megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszút elé állítsam, megmondjam világosan neki vagy pedig szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, nagyon keveset vagyunk együtt (egyetemisták vagyunk), ha ideje van, akkor Tv-zik vagy focizik a barátaival én meg minden este várok rá, h beszéljünk, persze ő nem jön. Később mindig ír egy kis üzit, h "bocsi". Többször megmondtam neki, h nekem ez nem elég és h szükségem van rá, mert ha már nem lehetek vele együtt, akkor legalább beszéljen velem. De nem változik :( Aztán mikor belekezdek a szex-témába (én csak szenvedélyt akarok a kapcsolatba), akkor mindig elkerüli a témát és mást hoz fel, erre azt mondta h azért, mert nem akar utána önkielégíteni. Viszont nekem erre a témára is szükségem lenne :( a következő talizásunk programjáról beszéltünk és mondtam neki, h egy napig nem engedem ki majd az ágyból, ő pedig erre azt reagálta, h azt én úgysem akarom és h majd kimegyünk sétálni meg ilyenek :( nekem piszkosul hiányzik a szex, de csak akkor "kapok" ha ő akarja, ha én , akkor félretesz az öléből. Mit csináljak vele? Szeretem, de a szemeim sokszor keresztbe-állnak tőle!

22/L



2014. jún. 27. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akármilyen nehéz is, azonnal hagyd el. Keress egy értelmeset, akár távol vagy közelebb, aki tisztel téged, szeret és megbecsül.
2014. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő viszont nem szeret, szerintem lépned kellene
2014. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, sokszor van mellette olyan érzésem, mintha egy játékbaba lennék, amit ha megun akkor bedob a sarokba és addig otthagy, amíg újra kedve nem jön hozzá.
2014. jún. 27. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én barátomról írtál volna! :) :D Csak ő TV helyett CODozik :D :D
2014. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! ez nem is kérdés a leírtak alapján!
2014. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem is szakíts, a távkapcsolatok előbb utóbb csúnyán végződnek, tapasztalat. esetleg ha már elérhető közelségbe lesztek megpróbálhatjátok ismét, ha még vágytok egymásra.


"sokszor van mellette olyan érzésem, mintha egy játékbaba lennék, amit ha megun akkor bedob a sarokba és addig otthagy, amíg újra kedve nem jön hozzá"- a mondat viszont tetszett, pontosan így gondoltam én is

2014. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 C0r3 ***** válasza:
#4, a pasid jóarc, nehogy szakíts vele :D
2014. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, de olyan nehéz, mert sok a szép emlékünk is :(
2014. jún. 27. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nehéz, az ilyen mindenkinek az. De hidd el hosszútávon jobban jársz vele. kitartást :)
2014. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, meghallgatom a Rocky zenéjét, hátha erőt ad
2014. jún. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!