Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen ellentéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen ellentéte magának. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem tudunk találkozni, mivel nyárra elutazott a rokonaihoz, ezért csak facebook, telefon,skype van. Több mint 1 éves kapcsolatban vagyunk, és ő a világ legaranyosabb embere, vagy legalábbis volt?! .

Naszóval. 18 éves, és nem lehet ráismerni.. Ma is beszéltünk, tiszta nyűgös volt, fáradt volt. Oké, ezt betudtam annak, hogy egésznap dolgozott otthon, szóval nemcsináltam belőle nagy ügyet, viszont mostanában tényleg másabb..

Régebben felkeltünk együtt, én elmentem reggeliért, ő kitakarított, szinte mint a házastársak.Most ha felhívom, és éppen nem ér rá, leugatja a fejem, hogy minek hívom? Majd ír ha tud..ne zaklassam .. Néha félek felhívni, mert attól félek, hogy mikor ugat le.. Elmondása szerint nem csak velem nyugos,meg bunkó, meg nemtörődöm, hanem a rokonaival is.. Ezen felül, írja hogy nagyon szeret, meg minden ilyesmi, csak azért zavar, hogy egésznap nembeszélünk, és este is csak a hisztit hallgatom.. Megbeszéltük, hogy küldünk egymásnak képeket, meg ilyenek, és már egy hete várom hogy küldjön, hogy legalább legyen valami amit nézegethet az ember, de mindig mondja hogy "nemértem rá.." ha felhozom, hogy jön még egy meglepivel, mert szexi képet igért, akkor "Jóó majd küldök, nemondogasd, mert úgy nem meglepi.." De már 1 hete várok, nemigaz hogy nincs ideje..


Ezen felül, ha rászólok, vagy vitatkozunk, akkor rögtön jön azzal hogy ez nemjó így nemboldog, mindig veszekszünk.. Direkt figyelek, hogy ne vitázzak vele, de ha bármiért szólok, akkor leugat.. Mi a fenét csinálhatnék?? nagyon megbeszélni nemtudjuk, mivel ugye nincs itthon, utána menni nemtudok mert nem Magyarországon van, skypeon meg nem vitatkozok vele, mert csak felmérgel.. Viszont félek attól, hogy még 2 hónapot a semmire várok, és hazajön beállít a szakítás dumával, mert hogy ez már nem megy neki régóta,csak nem akart neten szakítani..

Ma írtam neki, hogy megijesztett ezzel a fura hisztis énével, remélem nem velünk van baj, de nem írt még, mert lefeküdt aludni, viszont mondta köszönés előtt, hogy ne haragudjak hogy fura volt, szeret nagyon.. Mi legyen szerintetek?


2014. jún. 27. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan verzió, hogy el akarja érni azt hogy te dobd ki őt(mert hogy lehet hogy rád unt) ámbár nem akar megbántani mert a lelkének nem tenne jót, s ez a könnyebb út neki, de nyilván ez csak feltételezés, de számolj ezzel is
2014. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez számomra teljesen kizárt, mert megmondaná ha nemakarna velem lenni, meg akkor ha ígylenne akkor már tudta volna mielőtt elmegy, de előtte nemvolt ilyen..és ő maga sem érti, hogy miért ilyen.
2014. jún. 27. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Vagy más pasi va na dologban, és még nem tudja hogy adja be, vagy ha nem is más, de már nem lángol, csak nem meri nincs elég ereje még elmondani.
2014. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!