Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tovabb fogok tudni lepni ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovabb fogok tudni lepni ezen valaha is? Azota nemtudok normalis kapcsolatban lenni.

Figyelt kérdés
Volt egy srac fel evig volt egyutt. nagyon megszerettem. o volt az elso akibe tenyleg szerelmes voltam. De csak kesobb jottem ra hogy vegig atvert szinteminden teren. De en meg minig szeretem pedig nagyon rossz dolgokat tett velem. es egyben utalom is de nem tudom nem szeretni meg azota is ugyanugy. tobb srac is volt azota . az osszessel eljutottunk addig h kezfogas max csok ,volt amelyikkel jartam is de 1honap utan szakitottam is mert amint komolyabb dologra kerult volna a sor mint pl: szex.vagy jaras en azonnal meghatraltam /pedig nem vagyok szuz. az exemmel voltam egyedul. es nem is akarok massal.. vagyis kivanom oket de valahogy meg megse. es olyan rossz:/ senkibe nem latom azt a kulonlegesseget mint benne hogy kicsit is jobban erdekelnenek vagy hogy latnek bennuk barmit is amiert bele mennek egy kapcsolatba .. mit tegyek?fog ez egyaltalan valtozni vagy torodjek bele hogy nekem o volt az igazi es erjem be egy olyannal akibe nem latok semmit ami erdekelne..hiaba tetszi:/

2013. nov. 19. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom hány éves vagy én az első nagy szerelmemel 4 évig voltam együtt és nemrég lett vége,hát túl sok jót nemtudok mondani mert lehetőségem lett volna hogy mással legyek de valahogy én se kívánnok senkit.ÉNse értem miért van ez hiszen nem ő volt alegszebb lány akit látam életemben mégis olyan mintha ő lenne az igazi atöbbi meg csak gyenge utánzat..Mi 4 hónapja mentünk szét és mai napig nem tudok új kapcsolatba bele menni de hát ezvan ha sehogy se tudod őt vissza szerezni vagy ha neki már nem kellesz akor nincs értelme probáld meg elfeljteni :))20f
2013. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínűleg nagyon fiatal vagy, hozzám képest is. Én másfél évig voltam együtt a szerelmemmel, két héttel ezelőtt szakított velem, egyik pillanatról a másikra. Nem Ő volt az első hosszabb kapcsolatom és nem is Ő az első, akibe szerelmes voltam, szóval nem csak ezért nehéz. Soha nem szerettem még ennyire senkit, az egész életemet el tudtam vele képzelni és el is képzeltem, mindent megtennék, hogy újra egymás mellett lehessünk. Nálam a kapcsolat közben is, és azóta is próbálkoznak mások, de szédelgek a gondolattól, hogy valaha mással kell lennem, soha nem látnám magamat szívesen másnak az oldalán. Ez a szakítás még nagyon friss, az idő biztosan segít, de úgy érzem a szerelem, szeretet amit iránta érzek mindig újra és újra fel fog lobbanni bennem, sosem fog elmúlni igazán. Én még nagyon reménykedem. Azt mondom fel a fejjel, bár nekem is nehéz, nem nyugtat meg semmi, sok mindentől függ, hogy meddig tart ez nálad, minél jobban szeretnél még vele lenni, annál tovább, ilyen a szerelem, sajnos.


19, lány

2013. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az élet nagy bölcsességei: "akkor tudunk csak igazán elengedni valakit, ha nem őt magát engedjük el, hanem azt az embert aki mi voltunk a párkapcsolatban"

Magyarul te abban a kapcsolatban egy átvert, megalázott, kihasznált lány voltál. Ezt tudatosítsd magadban, mert a csávóval kapcsolatban még mindig illúziókban ringatod magad. Különleges? Úgy érted egy szemétláda? Hát ilyet ne is akarj másban találni. Szerintem csak szimplán félsz, hogy újból átver valaki. Ezt felejtsd el, így nem lehet működő párkapcsolatot kialakítani.

2013. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!