Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmemmel tobb mint 1eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemmel tobb mint 1eve egyutt, es most koltoztunk ossze, de en a munkahelye miatt sokat feltekenykedtem OK NELKUL, ma nagyon osszevesztunk emiatt mar sokadjara, hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Hogy picit erthetobb legyen : ma olyanon vesztunk ossze h en hulye megszoltam h mininadragban volt dolgozni, es en mondtam hogy biztos tetszeni akarsz masoknak. Es o annyira kiborult emiatt hogy mindig feltekenykedek a semmiert hogy nagyon osszevesztunk es akkor neki az egesz napja el van rontva pedig terveztuk hogy este setqlunk a varosban stb stb. De O csak fekszik es azt mondja neki semmihez nincs kedve. Mit csinaljak azon kivul h tobbet nem feltekenykedek, hogy este elcsabitsam itthonrol es megbekitsem? ( nagyon makacs es haragtarto)
2014. jún. 28. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit hagyd lenyugodni. Mond neki, h sajnálod,és tudud, h hibáztál. Csinálj egy finom vacsit, vegyél fel valami szexiset, de ne erőszakoskodj vele. (De semmiképpen ne hozd fel a témát, csak ha ő akarja, és ne igérgess a bocsánat kérés után)

Ehhez bizony idő kell.... és már nem az első eset... sajnos hiába az elhatározás, az érzéseid nehéz lesz kontrolálni... újra előtör, és csak folytogat, és mardos...


Talán annyit tehetsz, h ha túljuttok ezen, és ha legközelebb már nem bírod, akkor kedvesen megjegyzed, h nagyon tetszik ma neked, és ne haragudjon rád, de mivel ennyire értékes neked, nagyon félted. Adj neki egy puszit, és ennyi.

2014. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja még, ha akarsz, nyugodtan írj privátban

Én is átmentem ezeken, és nagyon nehéz vissza fogni a féltékenységemet, de a párommal volt egy két veszekedésünk.

2014. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!