Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én tegnap óta válságos helyzetben vagyunk a szülei nem bíznak bennem mert szerintük csak szórakozóm a lánnyukal.Én nagyon szeretem a barátnőm és ő is engem de ő nem bírja ezt a bizalmatlanságot én meg esélyt sem kaptam hogy be bizonyitsam az ellenkezőjét a szülei szemében ezért a szakítás szélén állunk de én nem akkarom elveszíteni kérlek akinek van jó tanácsa az ossza meg.Ha sikerül a barátnőmel megoldani a helyzetet akkor megpróbálom a szüleivel is megoldani.Kérlek aki tudd segítsen 18/f
2014. jún. 28. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt kellene megtudni, h szeret-e még. Ha igen, akkor légy kitartó, idővel a környezet is megbékél.


Talán hívd el a barátnődet egy közös programra, amit ő is szeret, és tudtok beszélgetni, és ha a hangulat is megvan, akkor mond el neki, h számodra ez fontos, és szereted.


Ha félsz, h nem jut eszedbe amit mondani akarsz, akkor írd le...

2014. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szívesen találkoznék vele meg ő is velem de távkapcsolat 5 hónapja vagyunk lassan együtt de eddig minden jó volt csak az elmúlt két nap óta tart ez
2014. jún. 28. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ha valóban szeretitek egymást, és felnőtt emberek módjára tudtok gondolkodni, akkor ezen túl fogtok libbenni. A barátnődnek elsősorban arra kellene rájönnie, hogy nem a szülei lesznek azok, akik a lányuk párjával járnak, esetleg költöznek össze a későbbiekben. Neki kell kiválasztania azt a fiút, akivel együtt tud lenni és akivel boldog. Ha ez Te vagy, akkor ki fog tartani melletted.
2014. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat ma megpróbáltam hívni délután de nem vette fel írtam neki egy sms-t hogy holnap felhívom és megpróbáljuk helyre hozni remélem sikerül mert ha elveszítem abba belehalok.
2014. jún. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!